Je pro vás každá úprava webu horor?

Provozujte svůj web jednodušeji.
Zde je návod, jak na to.

Nechali jste si udělat web a nyní když chcete něco změnit nebo přidat, tak to trvá dlouho a stojí to vždy pořádné prachy? Už vás to takto nebaví?

Řada podnikatelů dnes a denně naráží na potíže plynoucí ze spolupráce s programátory. Ti jsou natolik vytížení, že se za jejich služby platí zlatem a čeká se na ně i celé týdny. To je problém zejména ve chvíli, kdy potřebujete aktualizovat informace o produktu, změnit kontakt nebo třeba vložit novou podstránku – a potřebujete to opravdu bleskově.

Řešení?

Řešením je mít web v tzv. redakčním systému.

Doba, kdy se musely programovat weby "na míru" je pryč. Většina internetových stránek dnes funguje na redakčním systému, díky němuž je pro majitele jednoduše dostupná editace stránek. Nemusí tedy s každou změnou psát programátorovi a pak čekat několik týdnů na odpověď a úpravu, která stejně nakonec není podle očekávání.

Dnes mají majitelé webů přihlašovací údaje na své stránky, kde se přihlásí a změnu jsou schopni udělat sami.

Jaký redakční systém vybrat

Existuje celá řada redakčních systémů, ve kterých je možné mít svůj web s možností editace.

Tím nejznámějším a nejpoužívanějším je redakční systém WordPress, který dle oficiálních statistik je používán na 33 % webových stránek na světě.

WordPress používají pro svůj web např. společnosti The Walt Disney Company, Mercedes-Benz, stránky Bílého domu, blog Microsoft news a spousta dalších.

Proč je tak oblíbený?

 • možnost přihlásit se a editovat obsah bez programátora, takže každá změna netrvá věčnost
 • má širokou uživatelskou a vývojářskou komunitu, to znamená, že pokud s webem potřebujeme pomoc, tak vždy najdeme někoho, kdo to umí
 • stovky rozšíření, díky kterým získáte funkce, které potřebujete, v podstatě na většinu potřeb vznikají funkční rozšíření, tzv. pluginy, které stačí do systému doinstalovat a získat tak potřebnou funkci navíc

Na co si dát pozor

Je zde však část redakčního systému, které je potřeba věnovat náležitou pozornost. Rozhoduje totiž o tom, jestli se vám bude web editovat jednoduše nebo taky ne. A taky co vše budete moct upravovat.

Tou částí je výběr grafické šablony a editoru. Do redakčního systému si totiž můžete instalovat různé grafické šablony, které ve většině případů nemůžete nijak graficky měnit, můžete jen upravovat a vkládat texty, případně obrázky. Standardní editor pak neumožňuje větší změny formátování textu, jeho rozložení a vizuální práci s obsahem.

Z vlastní zkušenosti víme, že to není úplně ono. Když si upravujeme web, tak nechceme narážet na tyto hranice, ale chceme svobodně se stránkami pracovat, měnit umístění obrázků, textů a mít volnou ruku. Proto jsme začali vyvíjet Mioweb, vlastní šablonu i s editorem ve které máte naprostou svobodu při úpravách webu.

Navíc při editaci v Miowebu nepotřebujete být grafik, programátor ani nijak zvlášť technický typ, protože vše je navrženo tak, aby kdokoliv úpravy svého webu zvládl.

Obrovskou výhodou Miowebu je i to, že nepotřebujete kupovat a doistalovávat desítky rozšíření funkcí (pluginů), ale hned v základu máte většinu těch nejžádanějších funkcí a vždy i něco navíc.

Mioweb obsahuje funkce, které jsou unikátní na českém trhu a zahraniční řešení je poskytují za řádově vyšší cenu. Díky možnostem a funkcím, které Mioweb má, se líbí začátečníkům i webovým profesionálům.

Víme, že doba se stále vyvíjí a web je potřeba modernizovat a přizpůsobovat aktuálním trendům. Například dnes se čím dál více chodí na weby přes mobilní telefony, na to Mioweb myslí a automaticky stránky přizpůsobuje pro mobily. Sledujeme další trendy a podle nich Mioweb vyvíjíme, abychom vám ulehčili práci.

I když si můžete sami web upravovat, tak nikdy na něj sami nebudete. Mioweb má několik tisíc uživatelů, ale taky na něm tvoří weby desítky webmasterů, kteří vám pomohou na fórech, jsou vám k dispozici ucelené nápovědy a video návody, ale taky případně podpora na emailu. A to vše v češtině.

Podívejte se sami, jak jednoduše se v Miowebu upravuje web:

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Co o Miowebu říkají jeho uživatelé

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Ukázky webů fungujících na Miowebu

Nechte se inspirovat webovými projekty, které provozují naši zákazníci. Díky široké funkcionalitě na Miowebu můžete provozovat téměř jakýkoliv typ webových stránek.

Kdo stojí za Miowebem

0
zákazníků

provozuje přes

0
webů na Miowebu

Obecně platí, že nejlepší produkty se rodí ve chvíli, kdy jejich vynálezci postrádají nástroj pro řešení své aktuální situace. A právě tak vznikl i Mioweb.

Ve firmě jsme stavěli nové weby pro projekty a jejich počet se rychle zvyšoval. Jediný, kdo zvládal tvorbu a správu webů, byl Martin Dolenský. Byli jsme tak stoprocentně odkázáni na jeho znalosti a zejména čas, kterého však rychle ubývalo. Právě Martin v roce 2012 přišel se zajímavou myšlenkou. Jeho vizí bylo zjednodušení celého procesu tak, aby správu nových webů zvládal každý ve firmě. Proto začal vyvíjet webovou šablonu – a tím byl položen „základní kámen“ Miowebu.

Hned v následujícím roce vznikla verze 1.0, která výrazně zjednodušila správu webu. Martin se s touto verzí nespokojil a začal vyvíjet verzi 2.0, která měla přinést větší uživatelskou přívětivost a funkce moderního webu. Nová verze přišla na trh v srpnu 2014 a způsobila revoluci v tvorbě webových stránek. Ještě více se zjednodušila tvorba a správa stránek a širší paleta funkcí umožnila i pokročilejší úpravy.Miowebem 2.0 tak každý – od podnikatelů a firem až po jednotlivé osoby – získal aplikaci, ve které si mohl udělat téměř vše na webu od A do Z zcela samostatně a přesto profesionálně.

Nejnovější je verze 3.0, která spatřila světlo světa koncem roku 2018. Ta potěšila především začínající tvůrce webu, protože přehledně ucelila veškeré funkce – zejména v oblasti designu. V současné době už není potřeba nastavovat vzhled pro každý jednotlivý prvek stránek, ale lze to udělat jednotně pro celý web. Tím pádem je skládání webu rychlejší a uživatelsky přívětivější. Díky tomu si web dokáže poskládat i úplný začátečník.

Mioweb dnes tvoří tým nadšených programátorů, markeťáků a pracovníků zákaznické podpory, kteří jsou vždy připraveni pomoci s Miowebem i vám.

Základní funkce Miowebu

Šablony stránek

Desítky šablon pro rychlou tvorbu nového obsahu.

Intuitivní editor

Stálý přehled o tom, jak stránku vidí její návštěvníci.

Blog

Vytvoření vlastního blogu s přehledným výpisem článků.

Facebook

Snadné nastavení atributů pro použití odkazů na Facebooku.

Vše v češtině

MioWeb mluví vaší řečí, stejně jako zákaznická podpora.

SEO

Jednoduché nastavení SEO parametrů pro optimalizaci stránek pro vyhledávače.

A/B testování

Možnost testování atraktivity dvou stránek pro zákazníky.

Vyskakovací okna

Editor a šablony vyskakovacích (pop-up) oken pro aktivnější prodej.

Affiliate

Možnost vkládání měřicích kódů z vašeho affiliate programu.

E-mail marketing

Stačí dva kliky k propojení webu se SmartEmailingem, GetResponse, MailChimp, AWeber.

Online prodej

Efektivní online prodej s využitím prodejního formuláře FAPI.

Responzivní web

Každá stránka se automaticky přizpůsobí všem zařízením.

Jak převést svůj web na Mioweb?

V první řadě potřebujete základní tarif Mioweb Start, který obsahuje vše důležité pro provoz webu (nebo pokud potřebujete e-shop nebo členské sekce, tak tarif Mioweb Business). Získáte tak vše co web ke svému fungování potřebuje (i webhosting a doménu) a navíc budete mít editor webu, ve kterém si sami jednoduše web můžete upravovat bez programátora a dalších nákladů.

A k převodu stávajícího webu existují dvě cesty:

Překlikáte si stávající web do nového prostředí sami. V Miowebu se web nejen skvěle provozuje a upravuje, ale i tvoří. Takže si vezmete svůj stávající web a v podobném designu si vytvoříte jednotlivé stránky v Miowebu.

Samozřejmě, pokud se vám stávající web už nelíbí, tak jej můžete rovnou zmodernizovat. K dispozici vám bude několik desítek návodů i podpora a další uživatelé Miowebu.

Nebo druhým způsobem je na tuto práci si vybrat z našich certifikovaných Webmasterů, kterým sdělíte svou představu a oni vše udělají za vás.

Převedou váše stávající internetové stránky na Mioweb, kde již si je můžete sami jednoduše upravovat. Nicméně i nadále můžete využívat služeb svého osobního Webmastera, když budete potřebovat. Případná modernizace webu, taky není žádný problém pro Webmastera.

Vyberte si způsob
a provozujte svůj web na Miowebu:

Chci si udělat nový web na

Mioweb Start

9.990 Kč

Nyní 4.990 Kč vč. DPH ročně
nebo už od 970 Kč vč. DPH měsíčně.

Potřebuji web a být vidět. Chci online vizitku nebo webovou prezentaci. Vše potřebné pro jednoduše krásný a funkční web na PC i mobilu.

Web

 • 1x web
 • 1x blog
 • Vizuální MW Editor 3.0
 • Doména na rok
 • Hosting a emailové účty (10 GB)
 • 71+ šablon a vzorů
 • Responzivní design (PC, tablet, mobil)
 • Denní zálohování a obnova dat
 • Automatické aktualizace
 • Bez reklam
 • Návody, nápověda a podpora v češtině
 • 1x vstupenka na Mioweb Festival 2020
 • Online kurz: Web za 1 odpoledne
 • Zázemí, podpora a dobrý duch Miowebu

Marketing

 • SEO nastavení
 • Podpora Google Analytics
 • Sociální tlačítka (Facebook, Instagram...)
 • Animace a vkládání videí (YouTube)
 • Formuláře a napojení na email marketing
 • Odpočítávání a akce
 • Reference a testimonials
 • Tlačítka
 • Pop-upy (vyskakovací okna)
 • Mock-upy (grafika v obrazovce)
 • A/B testování
 • Affiliate kódy
 • a mnohem mnohem více

Chci převést stávající web na

Mioweb

Tarif Mioweb Start

Nyní 4.990 Kč vč. DPH ročně
nebo už od 970 Kč vč. DPH měsíčně.

Převod webu na Mioweb

1. stránka 6000 Kč vč. DPH
a každá další 600 Kč vč. DPH.

Potřebuji prodávat a růst. Chci prodejní automat, eshop, členské sekce. Vše potřebné pro úspěšný profesionální web s extra moduly.

Web

 • 1x web
 • 1x blog
 • Vizuální MW Editor 3.0
 • Doména na rok
 • Hosting a emailové účty (10 GB)
 • 71+ šablon a vzorů
 • Responzivní design (PC, tablet, mobil)
 • Denní zálohování a obnova dat
 • Automatické aktualizace
 • Bez reklam
 • Návody, nápověda a podpora v češtině
 • 1x vstupenka na Mioweb Festival 2020
 • Online kurz: Web za 1 odpoledne
 • Zázemí, podpora a dobrý duch Miowebu

Marketing

 • SEO nastavení
 • Podpora Google Analytics
 • Sociální tlačítka (Facebook, Instagram...)
 • Animace a vkládání videí (YouTube)
 • Formuláře a napojení na email marketing
 • Odpočítávání a akce
 • Reference a testimonials
 • Tlačítka
 • Pop-upy (vyskakovací okna)
 • Mock-upy (grafika v obrazovce)
 • A/B testování
 • Affiliate kódy
 • a mnohem mnohem více

E-shop

 • Neomezený počet produktů
 • Napojení na platební bránu
 • Tlačítko expresního nákupu
 • Prvky pro prodej na webu
 • Varianty produktů
 • Jednoduché skladové hospodářství
 • Podpora EET
 • Fakturační nástroj FAPI na 14 dní zdarma, dále vybraný tarif

Kampaně a členské sekce

 • Neomezeně členských sekcí
 • Neomezené množství členů
 • Časově omezené členství
 • Členské úrovně
 • Katalog členů
 • Postupné odkrývání obsahu (evergreen)
 • Tvorba prodejních kampaní

Máte otázky?

Zajímá-li vás nějaká z těchto otázek, rozklikněte ji a dozvíte se odpověď:

Zaregistroval jsem si zkušební verzi MioWebu a chci pokračovat v tvorbě webu v ní. Jak to udělat?

Je potřeba do objednávky uvést stejnou e-mailovou adresu pod kterou jste si registrovali zkušební verzi MioWebu. V objednávce pak budete mít na výběr právě mezi zkušebním webem (tak zvaným "Trialem") a prázdným webem.

Mám vlastní web a chtěl bych ho převést na MioWeb, jde to?

Rychlý převod webu, který je na jiném systému či šabloně, možný není. V MioWebu je potřeba celý web znovu vytvořit. Samozřejmě svou doménu můžete zachovat a použít ji pro vytvoření webu v MioWebu.

Co dělat, když mám funkční web, chtěl bych ho převést na MioWeb, ale dokud nebude hotový, chci aby na doméně běžela původní verze?

Při objednávce proveďte objednávku na dočasnou doménu. Jakmile budete mít web připraven, napište nám na podporu a požádejte o přesunutí obsahu webu na cílovou doménu.

V případě, že jste nenašli odpověď na svou otázku, neváhejte nám ji napsat na [email protected].

Provozujte i vy svůj web jednoduše s radostí

Převezměte otěže a postarejte se o svou online prezentaci. Vždyť kdo jiný dokáže nejlépe představit svůj produkt či službu než právě vy.