fbpx

CHCETE SI SAMI VYTVOŘIT WEBOVÉ STRÁNKY, ALE BOJÍTE SE, ŽE TO NEZVLÁDNETE?

Mám pro vás řešení, díky kterému budete mít web i bez technických znalostí :)

Za poslední roky jsem s týmem webmasterů z Webu s úsměvem vytvořil stovky webů pro podnikatele, firmy, osobnosti, blogery a podobně. Weby, na kterých se prezentují služby a produkty všeho druhu.

Pravdou je, že ne každý má možnost investovat do profesionálního webu a využít služeb webmastera. Ale má prostě touhu mít svůj web a prezentovat sebe nebo svůj projekt na internetu.

Tvorba webových stránek je však technicky náročnou disciplínou. Člověk musí znát spoustu pojmů, souvislostí a nastavení. Když už se do tvorby pustí vlastními silami, tak se to vše na něj nahrne a stráví desítky hodin hledáním řešení a nastavováním. Mnoho věcí ani neodhalí a snadno něco nastaví špatně.

A výsledek? Kromě bolesti hlavy to za moc nestojí.

Dovolte mi zeptat se vás:

Co kdybyste nemuseli dávat za web desítky tisíc, ale vešli byste se do 3.000 Kč?

Co kdybyste netrávili hodiny a hodiny času hledáním a zkoušením různých řešení pro tvorbu webu, ale měli web hotový za 3 dny?

Co kdybyste měli veškeré technické zázemí, takže byste se mohli věnovat webu a nemuseli řešit, jak něco propojit a nastavit, aby to fungovalo?

Co kdybyste měli postupy, jak jednoduše krok za krokem i bez technických znalostí web vytvořit?

Co kdybyste mohli napsat na e-mail odborníkovi, který by vám s webem poradil?

Znamená to, že byste se mohli bez starostí prezentovat na internetu? Věřím, že ano!

To je důvod proč vznikla služba

PROVOZ WEBU S ÚSMĚVEM

Chtěl jsem ulehčit práci lidem, kteří si chtějí vytvořit své webové stránky, ale nechtějí řešit těch „milion a jedna“ věcí, které je potřeba udělat, aby web správně fungoval.

Taky se na nás obrací profesionální webmasteři, kteří navrhují weby pro klienty a baví je tvořit, ale nechtějí se starat o jeho provoz.

Takže jsem vybral to nejdůležitější, co je k dobře fungujícímu webu potřeba. Díky tomu vznikl balíček služeb, obsahující veškeré technické zázemí, které každý pro provoz webu potřebuje. Takový základ, na kterém se dá postavit jakýkoliv web.

Balíček služeb PROVOZ WEBU S ÚSMĚVEM obsahuje:

VAŠE VLASTNÍ ADRESA WEBU

Registrací vaší vlastní domény to na internetu začíná. Pokud tedy ještě nemáte svou www adresu, tak si ověříte, jestli je volná ta, kterou byste chtěli a my vám ji zaregistrujeme. Pokud doménu již máte, tak ji můžete převést k nám, my se o ni postaráme a budete mít vše pod jednou střechou.

WEBHOSTING, ANEB ULOŽIŠTĚ PRO VÁŠ WEB

Webové stránky musí být někde na internetu uloženy, aby se na ně kdokoliv a kdykoliv mohl podívat. K tomu slouží webhosting. Toto je docela technicky náročná záležitost, kde se musí vše kvalitně nastavit, aby web běžel jako po másle. My se vám o něj postaráme.

REDAKČNÍ SYSTÉM PRO JEDNODUCHOU TVORBU A ÚPRAVY WEBU

Dnes už se weby neprogramují, ale tvoří se v redakčních systémech, díky kterým máte své přihlašovací údaje do webu a jednoduše si web editujete tak, jako kdybyste pracovali např. ve Wordu. Prostě jen klikáte a vkládáte svůj obsah.

ZABEZPEČENÍ WEBU

Komu už napadli web hackeři a zavirovali ho, tak vědí. Není to žádná sranda přijít o svůj web nebo v něm hledat napadené části. Proto na weby instalujeme nadstandardní zabezpečení a pravidelně aktualizujeme všechny součásti systému za vás.

KURZ TVORBY WEBU

Nenecháme vás samotné v tvorbě webu. Natočili jsme vám video návody a připravili šablony, abyste si mohli jednoduše svůj web vytvořit. S těmito návody to zvládnete během pár minut a už stačí jen doplnit váš obsah.

PODPORA

Vždy se budete mít na koho obrátit. Nebudete-li si vědět rady se svým webem, tak budete mít náš e-mail, kde máte možnost napsat a zeptat se odborníka. Taky máme Facebookovou skupinu, kde se můžete zeptat na radu i dalších uživatelů.

A hlavně, když budete mít zajištěný provoz webu, tak:

  • Nemusíte platit všemožné náklady a web vás vyjde se vším všudy do 3tis. Kč.
  • Můžete v klidu vkládat svůj obsah na web a nemusíte hodiny trávit nastavováním a technickými postupy, kterým stejně nepotřebujete rozumět.
  • Když se něco pokazí nebo si s něčím nebudete vědět rady, tak máte možnost napsat odborníkovi, který pomůže.

Nepouštějte se do tvorby webu bez této služby!

Vážně. Nedělejte to.

Proč ztrácet čas tím, že si vše začnete nastavovat a propojovat sami, aby váš web vůbec začal fungovat. Většinou se zaseknete někde v tomto procesu a jste v koncích. Strávíte hodiny, než se posunete dál.

Vy se však potřebujete dostat co nejrychleji k samotné tvorbě a vložení obsahu na web. To je to nejdůležitější!

Provoz webu s úsměvem vám to umožní a to za cenu, kterou byste stejně museli investovat, i kdybyste si to vše platili zvlášť po vlastní ose:

Doména175 Kč ročně
Kvalitní webhosting996 Kč ročně
Redakční systém s kvalitnějším editorem Elementor1300 Kč ročně
Kurz tvorby webu735 Kč
Podpora750 Kč / hodina
Čas strávený nastavovánímk nezaplacení

3956 Kč

u nás roční provoz webu s úsměvem 2880 Kč + doména
(ceny domén .cz 175 Kč, .com 299 Kč, .sk 234 Kč)

(ceny s DPH: provoz 3484 Kč + doména .cz 212 Kč, .com 362 Kč, .sk 283 Kč)

Vše pro fungující provoz webu za 2880 Kč + doména / ročně.

Když to shrnu, můžete si zítra za 2880 Kč koupit malou reklamu v časopise, která za týden skončí v koši, anebo…

Vytvořit web, který vám bude sloužit roky. Prezentovat vás, vaši činnost nebo projekt, či dokonce přivádět zákazníky.

Dobrým webem to na internetu začíná a toto technické zázemí a provoz webu vám pomůže mít svůj vlastní web bez zbytečných nákladů a starostí.

Možná vás napadají nějaké otázky?

Zvládnu vytvořit web, když nejsem technický typ?

Ano zvládnete. O všechny technické věci se postaráme. Vy k webu získáte video kurz, díky kterému si snadno web vytvoříte. Je to velmi jednoduché, prostě si zvolíte barvy, doplníte texty, obrázky a máte web.

Na jakém systému web poběží?

Existuje celá řada redakčních systémů, ve kterých je možné mít svůj web s možností editace.

Tím nejznámějším a nejpoužívanějším je redakční systém WordPress, který dle oficiálních statistik je používán na 33 % webových stránek na světě. WordPress používají pro svůj web např. společnosti The Walt Disney Company, Mercedes-Benz, stránky Bílého domu, blog Microsoft news a spousta dalších.

Proč je tak oblíbený?
- možnost přihlásit se a editovat obsah bez programátora, takže každá změna netrvá věčnost
- má širokou uživatelskou a vývojářskou komunitu, to znamená, že pokud s webem potřebujeme pomoci, tak vždy najdeme někoho, kdo to umí
- stovky rozšíření, díky kterým získáte funkce, které potřebujete, v podstatě na většinu potřeb vznikají funkční rozšíření, tzv. pluginy, které stačí do systému doinstalovat a získat tak potřebnou funkci navíc

Navíc my vám do něj doinstalujeme editor Elementor, který vám do webu doplní všechny funkce, které pro svůj web potřebujete a maximálně vám zjednoduší tvorbu a úpravy webu.

Jaké má web funkce?

Vše, co pro běžný web potřebujete. A navíc existují tisíce tzv. pluginů, které lze do webu doinstalovat a tím získat funkci, kterou potřebujete.

Jaké parametry má webhosting?

Poskytovatel: onebit.cz
- Prostor pro web: 1GB (většině prezentačních webů dostačuje cca 300 MB, je možnost navýšit za 290 Kč + DPH / 1 GB / ročně), SSD disky pro rychlejší načítání webu
- Prostor pro databázi: 50 MB (většině prezentačních webů dostačuje cca 25 MB)
- Verze PHP: 7.3
- HTTPS, SSL certifikát Let’s Encrypt zdarma - lze aktivovat jen pokud je na CZ doméně nastaven NSSET a na ostatních doménách NS a ne pouze DNS záznamy
- Garance dostupnosti 99,9 %
- Pravidelné zálohování webu s dobou uchování zálohy 28 dnů
- E-maily: neomezený počet s neomezenou velikostí přes službu EmailProfi od Seznam.cz

Kolik stojí doména?

Cena domény nebo-li adresy webu se odvíjí podle její koncovky a platí se ročně. Vychází to takto:
.cz 175 Kč (212 Kč s DPH)
.com 299 Kč (362 Kč s DPH)
.sk 234 Kč (283 Kč s DPH)
ceny dalších koncovek vám sdělíme na vyžádání.

Může být na webu i e-shop?

Existují doplňky, tzv. pluginy, kterými lze web o funkce eshopu rozšířit, ale moc to nedoporučujeme. Pokud potřebujete mít na webu objednávkové formuláře, tak doporučujeme aplikaci FAPI. A pokud potřebujete vyloženě e-shop s košíkem, tak doporučujeme toto e-shopové řešení.

Pokud chcete vyloženě e-shop, tak zvolte jej. Pokud chcete mít web i e-shop, tak si objednejte u nás web a zvlášť to e-shopové řešení. Stránky webu budou na doméně a eshop pak na tzv. subdoméně, to znamená např. na eshop.adresawebu.cz.

Za jak dlouho po objednávce bude web v provozu a můžu začít tvořit?

Hned jakmile se spáruje platba s vaší objednávkou, tak běžíme zakládat váš nový web, což děláme ručně, aby vše bylo v pořádku. Nicméně do jednoho pracovního dne můžete začít na svém webu pracovat.

Nenašli jste odpověď na svou otázku? Napište nám:

Pokud chcete na svém webu začít pracovat, tak klikněte na tlačítko níže a vyplňte svou objednávku.

Hned jakmile se spáruje platba, běžíme zakládat váš nový web, což děláme ručně, aby vše bylo v pořádku. Nicméně do jednoho pracovního dne můžete začít na svém webu pracovat.

KDO JSME?

Jsme WEB S ÚSMĚVEM :)

Jsme malá přátelská firma, propagující se hlavně svým úsměvem, který se odráží v naší práci. Od roku 2013 se zaměřujeme na tvorbu kvalitních prezentačních webů pro podnikatele a také pomáháme s technickou stránkou věcí okolo internetových stránek.

Myšlenka dělat věci jednoduše, v dobré víře i náladě, bez zbytečných složitostí a manýrů, tak trochu skromně a s pokorou, ta je v nás pořád. A je tím, co k nám zákazníky tolik přitahuje a láká.

Máme rádi weby a proto si díky našim kurzům kdokoliv může udělat web sám, případně mu zajistíme technické věci nebo rádi se samotnou tvorbou pomůžeme.

Více o nás >>