Potřebujete web? Napište nám na podpora@websusmevem.cz nebo zavolejte na +420 555 500 113


85%

Krok 4. k eshopu

ZASLÁNÍ OBSAHU

Děkujeme za základní údaje k prodeji online.

Pokud chcete mít na vystavených fakturách razítko s podpisem nebo jen podpis, tam nám ho naskenujte a pošlete emailem.

Zároveň, abychom dodrželi všechny právní předpisy, tak je potřeba ještě s námi podepsat tzv. Zpracovatelskou smlouvu o ochraně osobních údajů.

A nyní, pokud jste nám ještě neposlali obsah na váš web, tak to učiňte takto:

  • texty pošlete ideálně ve Wordu
  • logo, vaše obrázkyfotky pošlete jednotlivě zvlášť je v dokumentu s textem a pokud jsou moc velké, tak např. přes uschovna.cz (myslete na to, že na všechny obrázky musíte mít autorská práva, takže používejte buď své obrázky a fotky nebo z fotobanky - např. samphotostock.cz, na internetu se dají najít také fotky, které jsou volně k použití a ty najdete např. na webu pixabay.com)

Vše nám zašlete na email podpora@websusmevem.cz a do předmětu zprávy pište adresu svého webu, aby se email dostal přímo k vašemu tvůrci webu, protože používáme jednu emailovou adresu :)

Těšíme se na vaše materiály k webu :)

Také získáváte jako dárek video tipy pro

WEB, KTERÝ VYDĚLÁVÁ

Na vaši emailovou adresu, kterou jste zadali do objednávky jsme zaslali přístupové údaje do členské sekce, kde video tipy najdete. Koukněte na ně. Budou se hodit při tvorbě obsahu na váš web ;)


NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY K TOMUTO KROKU

Nevím co vše poslat

Pošlete nám nejprve obrázky a logo, co můžeme použít k vytvoření grafiky vašeho webu a následně texty a materiály k jednotlivým stránkám na webu, abychom mohli připravit návrh, jak bude web vypadat. Pokud nebudeme mít žádné texty a obrázky, tak nemáme ani z čeho udělat návrh ;)

Jak budeme dále komunikovat?

Nejraději máme komunikaci přes náš email podpora@websusmevem.cz, protože jsme zabraní do tvorby vašeho webu a zvonění telefonu v tu chvíli nevnímáme. Snažíme se však volat zpět i na telefon ;)