HODNOCENÍ SPOLUPRÁCE

V ČEM VÁM POMOHLA SPOLUPRÁCE S NÁMI?

Máme radost, že jste využili našich služeb. Budeme na vrcholu blaha, když nám napíšete odpovědi na následující 4 otázky, které nám pomohou lépe poznat vás, jako našeho klienta a tak přizpůsobit služby dalším. Odměnou vám budou ještě lepší služby a taky malý dárek 🎁

Děkujeme.

Vaše internetové stránky*
Co vše jste vyzkoušeli, než jste se dostali k Webu s úsměvem (využívali jste jiné webmastery, dělali jste si web sami, atd.)? A jaké to mělo výsledky, proč jste se rozhodli pro změnu?*
Nad čím jste uvažovali, když jste se rozhodovali, jestli využít nebo nevyužít našich služeb?*
V čem konkrétně vám pomohly naše služby a jaké vám přinesly výsledky? *
Co je na naší spolupráci fajn a proč byste doporučili WEB s úsměvem dalším lidem?*
Vaše jméno*
Doručovací adresa, kde Vám můžeme poslat poštou dárek

Jak nás hodnotí ostatní?

Stránky jsem si vždycky dělala sama. Baví mne grafika i vytváření stránek. Ale přeci jenom vývoj jde rychleji než stíháte. A tak jsem si říkala, že by bylo fajn, kdyby se na stránku podíval profík, který již dlouho vytváří stránky. Využila jsem pomoci webmastera a byla jsem ráda, že mám na telefonu profesionála, který ví, co a jak kam dát, aby výsledek byl skvělý. Lepší grafické umístění obrázků a celkově design webu. Určitě bych spolupráci s webmasterem doporučila hlavně pro milý přístup a možnost upravovat web, když chci něco jinak.
Monika Dolenskáwww.harmonie-monika.cz
Pred 10 rokmi mi pomohol kamarát vytvoriť web. Žiaľ web bol len ako digitálna vizitka, nepredával. Po troch rokoch som ho zrušil. Po čase som sa opäť rozhodol že do toho pôjdem. Tentokrát sám podľa svojich predstáv a návodov cez Mioweb. Popri inej práci mi to trvalo dlho. Mám viac ako 50 rokov a mnohým veciam som nerozumel. Web treba technicky dotiahnuť, dať mu moderné funkcie a okoreniť dizajn. Zvažoval som pomoc Webmastera. Mal som však obavy či to nebudú vyhodené peniaze a či web splní moju predstavu. Navyše mám radšej osobný kontakt než komunikáciu na diaľku. Nakoniec som spolupráci s webmasterom využil. Web dostal nový príťažlivejší účes a nové funkcie, online platbu, sprevádzkovanie s ďalšími aplikáciami. Komunikáciu na diaľku sme v pohode zvládli. Webmaster vždy všetko so mnou prebral a navrhol čo by bolo najlepšie. S celkovým výsledkom som spokojný.
Peter Mužilawww.verchielkreativ.sk
Svůj web jsem se pokoušela vytvořit sama, ale brzy jsem zjistila, že je to nad mé síly. Čas, který bych potřebovala pro jeho vytvoření a hlavně pro veškeré propojení s ostatními aplikacemi byl pro mne, jako amatéra, nad moje možnosti. Při hledání profesionála jsem si nebyla jistá, jestli webmaster dokáže "vycítit" a prezentovat web tak, jak bych si to přála. Nicméně spojení s profesionálem mi přineslo nejen maximální spokojenost s výsledným webem, ale hlavně mohu ušetřený čas věnovat dalšímu vzdělávání a rozvoji ve svém oboru. Web s úsměvem doporučuji každému, kdo hledá spolehlivost, profesionalitu, citlivost k tématu, perfektní komunikaci a jednoduchost obsluhy webu.
Helena Havránkováwww.zdravestrevo-zdravyclovek.cz