JE TO TADY

AUDIT VAŠEHO WEBU

Natočil jsem vám video, ve kterém jsem prošel vaše webové stránky. Najdete v něm doporučení a tipy, jak web vylepšit. Dejte mi prosím vědět, jestli vám s vylepšením můžu pomoci.
Honza TipmannWebdesigner S ÚSMĚVEM

ZDARMA

Konzultace s webmasterem

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Domluvte si ☎️ telefonickou konzultaci ZDARMA s webmasterem a proberte možnosti úprav svého webu ⤵️

„Jsem náročný k práci ostatních, ale tady to vysoce předčilo očekávání.“

„Kdybychom mohli hodnotíme 6 hvězdičkami z 5. :)“

„Výborná spolupráca, je vidieť že vás práca veľmi baví.“

„Odporúčam ďalej, pretože vás vie milo prekvapiť.“

JSOU ZDE PRO VÁS

Webtvůrci s úsměvem

„Rychlá realizace podle mých představ.“

„Výborná spolupráce.“

„Děkuji za trpělivost a vstřícnost.“

„Vše bylo na jedničku.“

Svůj web jsem se pokoušela vytvořit sama, ale brzy jsem zjistila, že je to nad mé síly. Čas, který bych potřebovala pro jeho vytvoření a hlavně pro veškeré propojení s ostatními aplikacemi byl pro mne, jako amatéra, nad moje možnosti. Při hledání profesionála jsem si nebyla jistá, jestli webmaster dokáže "vycítit" a prezentovat web tak, jak bych si to přála. Nicméně spojení s profesionálem mi přineslo nejen maximální spokojenost s výsledným webem, ale hlavně mohu ušetřený čas věnovat dalšímu vzdělávání a rozvoji ve svém oboru. Web s úsměvem doporučuji každému, kdo hledá spolehlivost, profesionalitu, citlivost k tématu, perfektní komunikaci a jednoduchost obsluhy webu.
Helena Havránkováwww.zdravestrevo-zdravyclovek.cz
Vyzkoušela jsem web udělaný jedním známým. Upřímně nic moc vizuálně, pořád jsem čekala, když jsem chtěla něco změnit. Neměl žádný svůj nápad, prostě jen web bez úsměvu. Chvíli jsem váhala, jestli někdo jiný udělá grafiku lépe a budu si moct upravit i vše sama dle potřeby. Nakonec jsem si nechala doporučit profesionála. Nový web se líbí klientům, navíc začínají nás oslovovat noví a navýšil se počet klientů. Zároveň zjednodušil komunikaci přes sociální sítě. Rozhodně bych doporučila vaši práci a to díky profesionalitě, radám a podnětům, rychlosti a následné pomoci i po dokončení webu. Vše probíhalo dle mých představ.
Iva Hampelovájadranzapusu.cz
VYTVOŘILI JSME VÍCE JAK 0 WEBŮ

1. krok k vašemu webu s úsměvem vede přes konzultaci ⤵️