Potřebujete web? Napište nám na podpora@websusmevem.cz nebo zavolejte na +420 555 500 113


NAŠE HODNOTY

Milujeme jednoduchost

Věříme tomu, že web nemusí být nutně složitým systémem pro správce a už vůbec ne pro jeho návštěvníky. Proto pro vás hledáme co nejjednodušší řešení.

Profesionální vzdělávání

Svět technologií na internetu jde stále dopředu a proto se v této oblasti je pořád v čem vzdělávat, abychom vám mohli poskytnout kvalitní doporučení a tipy pro váš web.

Radost z inovací

Máme radost z nových postupů, nástrojů a novinek, které vám můžeme ukázat. A které vám třeba ještě více zjednoduší život či podnikání.

Kvalitní zabezpečení

Pokud vám někdy web napadl hacker, tak určitě víte, že to není příjemná záležitost. Weby našich klientů se snažíme maximálně zabezpečit, abychom napadením předcházeli.

Přátelství a podpora s úsměvem

Žijeme a podnikáme v přátelském duchu. Upřímné a otevřené jednání je pro nás více než zisk.


Jak to všechno začalo

Web s úsměvem vznikl v roce 2013. První webové stránky jsem však vytvořil dávno před tím, ve svých 13 letech a byly vytvořené ve Wordu. Obrovsky mne tvorba webů chytla a fascinovalo mne, že mé dílo může vidět na internetu kdokoliv na světě. Od té doby jsem stále vymýšlel nové weby nebo předělával ty stávající.

Pak však přišla doba, kdy jsem se chtěl začít tvorbou webů živit a začal jsem hledat název, který by vyjadřoval tu mou tvorbu webů, chtěl jsem totiž tvořit weby jinak. Nechtěl jsem dělat weby, kterým rozumí jen jejich programátor, mé weby mají být jednoduché pro návštěvníky, ale i pro jejich majitele, aby si je mohli sami upravovat. Takže první vznikl název KlikWeb, který vyjadřoval tu jednoduchost, ale já jsem cítil, že úplně se mnou osobně název nesouzní. Každopádně vše začalo vznikat pod tímto názvem.

Asi o tři měsíce později jsme zakládali sdružení pro pořádání dětských táborů a hledali jsme pro něj název. A tehdy to přišlo! Objevil se název S ÚSMĚVEM. A já v tu chvíli věděl, že to je přesně ono, co ke mne patří jako syrečky k Olomouci :) To jsem přece já, ten kluk s úsměvem. A to je ta věc, díky které jsem jiný, rozeznatelný a navíc úžasně je v tom skryta i ta jednoduchost, kterou tolik miluji. No a Web s úsměvem byl na světě.

Druhým zlomovým okamžikem bylo jaro roku 2016, kdy se ke mne přidal Lukáš Kochrda. Do té doby jsem totiž weby dělal sám, případně jsem na některých projektech spolupracoval s dalšími, ale vždy jen na jednom nebo pár webech. Lukáš se zapojil skvěle do celého systému a tvorbu webů s úsměvem si vzal za své. A tak vznikl náš tým.


Členové týmu

Daniel Križák

zakladatel a tvůrce Webu s úsměvem
Tvorba webů mne fascinuje od první chvíle, kdy jsem na internet nahrál svůj první web. Každý web je pro mne umělecké dílo, které může vidět celý svět.
Na webech miluji jednoduchost, čistotu a krásný design. Zároveň chci, aby každý web měl svůj přínos, který od něho jeho majitel očekává. Jinak by to ani nemělo smysl.
Mým sloganem je: “Podnikejte s úsměvem (nejen) díky internetu.”

Lukáš Kochrda

tvůrce webů s úsměvem
Miluji krásné věci a každá drobnost v mém životě musí být dokonalá. Vždy mě bavilo dělat práci, jejímž výsledkem je něco hezkého. Když jsem se ale rozhodoval, co dál dělat, weby pro mě nebyla jasná volba. Tvořit weby byl relax. Něco, co mě jednoduše bavilo. Hrál jsem si. Pak mi došlo, že tohle je má cesta. Dělat krásné weby, které nebudou jen malebnou vizitkou, ale budou skutečně fungovat a přinášet lidem hodnotu.
Mým sloganem je: “Nakopněte podnikání díky webu, který vydělává.”

Co děláme a pro koho

Tým webu s úsměvem vytváří osobní, podnikatelské a firemní webové stránky s jednoduchou administrací. Navíc dále weby pro naše klienty spravujeme, poskytujeme technickou podporu a staráme se o zabezpečení webu.

Také je u nás samozřejmostí vzdělávání a poskytování tipů pro weby. Od návodů jak si udělat web sám přes tipy pro web, který vydělává až k postupům, jak získávat návštěvnost na svůj web a dělat marketing.

Naší hlavní službou je tedy tvorba webů s úsměvem a jejich správa.

Bohužel marketingové služby nyní nejsme schopni individuálně poskytovat, takže v případě zájmu o takové služby vám doporučíme některé z našich video návodů a kurzů na dané téma nebo někoho doporučíme.

Naši klienti jsou většinou podnikatelé nebo menší firmy, které si uvědomují, že dobrá komunikace, péče o klienty a předávání hodnoty je předpokladem úspěšného podnikání.

Co o naší spolupráci říkají ostatní:

"Podnikám vice jak 20 let a je to moje vášeň. Ve spolupráci s Webem s úsměvem mohl vzniknout projekt , který jsem nosil v hlavě :-) S novým webem se změnilo úplně vše. Lidé mě začínají oslovovat, sami přicházejí o radu. Je to nový způsob komunikace a nové přiležitosti. Rozhodně Web s úsměvem doporučuji jsou to profíci na svých místech - skvělá komunikace, bezproblémová nadstavba a rozšíření webu."

Štěpán Kucharikwww.altezagroup.cz

"Na svém webu jsem pracovala asi 4 roky a pořád nebyl na světě. Díky Webu s úsměvem jsem měla jeho jednoduchou kostru s fotografiemi nahozenou přes víkend a během dalšího týdne po doplnění textů byl web venku. Vrátil se mi úsměv při řešení věcí na webu, kterým nerozumím :) Web je sexy, snadno editovatelný a komunikace je na profesionální úrovni, jednoznačně doporučuji!"

Kateřina Fišerováwww.katkafiserova.cz

"Dodali jste mi nový vítr do plachet, inspirovali k novým nápadům, viditelnost firmy se odrazila na větším zájmu klientů. Díky za skvěle odvedenou práci na nových webovkách se zvýšila prodejnost seminářů, navýšil se zájem klientů a zjednodušila se komunikace přes nové kanály. Mohu vřele doporučit vaše služby - veškerá komunikace probíhala téměř paralelně a okamžitě, nic z vaší strany nezůstalo bez ochotné a pečlivé odezvy. Především mám osobní zkušenost s perfektní prací Lukáše Kochrdy - obohatil mě svými kreativními nápady, dával podněty i navíc, ochotné rady a svůj mladý a neotřelý pohled. Díky svému talentu dal mému webu švih a esprit. Jeho profesní zapálení a angažovanost přesáhla má očekávání. Lukáši, můj velký dík!!!"

Jana Wiesnerwww.janawiesner.cz

"S novým webem se toho hodně změnilo. Mám ho laděný tak, jak chci a vyhovuje mi samoobslužný systém webu, takže nemusím čekat, až mi ho někdo upraví podle požadavků, ale zvládnu to sama, což je rychlejší jak pro mne, tak pro komunikaci s mými zákazníky. Mnoho činností se zjednodušilo a ušetřilo mi to čas. Navíc celý systém webu mi dává smysl a má výsledky! Web s úsměvem doporučuji hlavně pro skvělou komunikaci, mnoho rad a doporučení pro můj projekt, jednoduchou obsluhu webu a také proto, že tady není nic problém a to se mi líbí :) Ještě k tomu všemu bezva cena za kvalitní služby."

Petra Tomčalováwww.edegustace.tv