fbpx

CENA TVORBY WEBU

Jednorázově za vytvoření

19.990,- Kč

16990

(20558 Kč s DPH)

Vytvoření webu

Vytvoření webu na vaší vlastní internetové adrese. Instalace a optimální nastavení redakčního systému Wordpress s aplikací pro jednoduchou úpravu obsahu webu.

Design

Vytvoření designu a grafických prvků webu.

Struktura webu

Vytvoření struktury webu a vložení vašeho základního obsahu až pro 10 stránek webu (další si vytváříte sami dle šablony nebo se dohodneme na ceně u rozsáhlejšího webu).

+

+ roční správa webu

3680

(4453 Kč ročně s DPH)

  • Technická podpora, aktualizace a zabezpečení webu, licence aplikace Elementor
  • Zvýhodněná hodinová sazba na práce na webu nebo konzultace
  • Náš webhosting nebo správa vašeho je ke správě webu zdarma

Webhosting a jeho správa

Webhosting s dostatečným prostorem pro web a e-maily, zálohou a certifikátem pro HTTPS. Samozřejmostí je správa webhostingu.

Licence aplikace

Licence aplikace pro snadné úpravy webu. Buď můžete využít aplikace Elementor, která je v rámci správy webu. Nebo pracujeme i v aplikaci Mioweb, která však není v ceně zahrnuta.

Podpora a zvýhodněné úpravy

Naše nadstandardní technická e-mailová podpora, kdybyste si s něčím nevěděli rady. Navíc drobné úpravy na webu jsou v ceně správy webu a u větších úprav máte zvýhodněnou hodinovou sazbu.

Aktualizace

Pravidelná aktualizace redakčního systému a pluginů zvýší bezpečnost vašeho webu a zároveň tak budete mít k dispozici vždy nejnovější funkce.

Zabezpečení

Nadstandardní zabezpečení webu proti napadení hackerem a virům. Skenování webu.

Doména

Rádi se postaráme o vaši doménu (adresu webu). Můžete ji mít u nás, tím pádem budete mít vše potřebné pro svůj web pod jednou střechou.

Uvedené ceny jsou bez DPH a případně v závorce s DPH.

"Vyhověno veškerým našim požadavkům, a že některé byly fakt oříšek!"

"Jsem velmi spokojen. Děkuji mnohokrát."

"Vynikající spolupráce i cena za vytvoření webu."

"Lepšího webmastera jsme si nemohli vybrat a přát."

Další naše služby

Chcete si tvořit web sami?

Ale nechcete řešit těch „milion a jedna“ věcí, které je potřeba udělat, aby web správně fungoval?

Využijte naši službu zajištění provozu webu a my veškeré technické věci uděláme. Zároveň získáte kurz tvorby webu.

Více informací

Konzultace,
práce na webu

Nevíte si s něčím rady na webu nebo už máte hotový web a potřebujete něco upravit? Pomůžeme vám s tím.

Pro stále klienty 650 Kč / h
(787 Kč s DPH)

900 Kč / h

(1089 Kč s DPH)

Nastavení
komunikace

Nastavíme vám aplikaci SmartEmailing, abyste i vy mohli začít komunikovat s vašimi zákazníky i těmi potenciálními, díky email marketingu.

1990 Kč

(2408 Kč s DPH)

Cena za nastavení aplikace. Tarif aplikace v této ceně není.

Nastavení
fakturací

Používáte-li online prodejní a fakturační aplikaci FAPI, tak vám ji nastavíme, aby automatizovaně prodávala vaše produkty či služby (v ceně eshopu již započteno).

990 Kč

(1198 Kč s DPH)

Cena za nastavení aplikace. Tarif aplikace v této ceně není.

Nastavení cookies

Od 1. 1. 2022 jsou nová pravidla pro sběr uživatelských dat na webových stránkách. Pokud používáte na webu nějaké měření (např. Google Analytics) nebo reklamní systémy (např. Facebook pixel), tak je potřeba si od jednotlivých návštěvníků vyžádat souhlas s práci s jejich daty. My vám to na webu nastavíme.


1780 Kč (2154 Kč s DPH) za nastavení
1200 Kč ročně (1452 Kč s DPH) za správu a aplikaci Cookie Script

VYTVOŘILI JSME VÍCE JAK 0 WEBŮ

Co říkají o svém webu ti, co už mají web s úsměvem:

Stránky jsem si vždycky dělala sama. Baví mne grafika i vytváření stránek. Ale přeci jenom vývoj jde rychleji než stíháte. A tak jsem si říkala, že by bylo fajn, kdyby se na stránku podíval profík, který již dlouho vytváří stránky. Využila jsem pomoci webmastera a byla jsem ráda, že mám na telefonu profesionála, který ví, co a jak kam dát, aby výsledek byl skvělý. Lepší grafické umístění obrázků a celkově design webu. Určitě bych spolupráci s webmasterem doporučila hlavně pro milý přístup a možnost upravovat web, když chci něco jinak.
Monika Dolenskáwww.harmonie-monika.cz
Pred 10 rokmi mi pomohol kamarát vytvoriť web. Žiaľ web bol len ako digitálna vizitka, nepredával. Po troch rokoch som ho zrušil. Po čase som sa opäť rozhodol že do toho pôjdem. Tentokrát sám podľa svojich predstáv a návodov cez Mioweb. Popri inej práci mi to trvalo dlho. Mám viac ako 50 rokov a mnohým veciam som nerozumel. Web treba technicky dotiahnuť, dať mu moderné funkcie a okoreniť dizajn. Zvažoval som pomoc Webmastera. Mal som však obavy či to nebudú vyhodené peniaze a či web splní moju predstavu. Navyše mám radšej osobný kontakt než komunikáciu na diaľku. Nakoniec som spolupráci s webmasterom využil. Web dostal nový príťažlivejší účes a nové funkcie, online platbu, sprevádzkovanie s ďalšími aplikáciami. Komunikáciu na diaľku sme v pohode zvládli. Webmaster vždy všetko so mnou prebral a navrhol čo by bolo najlepšie. S celkovým výsledkom som spokojný.
Peter Mužilawww.verchielkreativ.sk
Svůj web jsem se pokoušela vytvořit sama, ale brzy jsem zjistila, že je to nad mé síly. Čas, který bych potřebovala pro jeho vytvoření a hlavně pro veškeré propojení s ostatními aplikacemi byl pro mne, jako amatéra, nad moje možnosti. Při hledání profesionála jsem si nebyla jistá, jestli webmaster dokáže "vycítit" a prezentovat web tak, jak bych si to přála. Nicméně spojení s profesionálem mi přineslo nejen maximální spokojenost s výsledným webem, ale hlavně mohu ušetřený čas věnovat dalšímu vzdělávání a rozvoji ve svém oboru. Web s úsměvem doporučuji každému, kdo hledá spolehlivost, profesionalitu, citlivost k tématu, perfektní komunikaci a jednoduchost obsluhy webu.
Helena Havránkováwww.zdravestrevo-zdravyclovek.cz