VYTVOŘILI JSME VÍCE JAK 0 WEBŮ

UKÁZKY NAŠÍ TVORBY A REFERENCE

Ohlasy nadšených klientů a ukázky naší tvorby mluví za vše. Zde najdete obsáhlou galérii referencí Webu S ÚSMĚVEM.

✅ Reference jsou ověřeny.

🆕

Screenshot of kubovaenglish.cz

výuka angličtiny

Screenshot of asppczech.cz

protipožární systém

Screenshot of alphapersonal.cz

personální agentura

Screenshot of jestedskyrace.cz

běžecký závod

Screenshot of annawenigova.cz

kouč

Screenshot of www.bkinstal.cz

fotovoltaika

Screenshot of hideoutstudio.cz

studio k pronájmu

„Jsem náročný k práci ostatních, ale tady to vysoce předčilo očekávání.“

„Kdybychom mohli hodnotíme 6 hvězdičkami z 5. :)“

„Výborná spolupráca, je vidieť že vás práca veľmi baví.“

„Odporúčam ďalej, pretože vás vie milo prekvapiť.“

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
Screenshot of mccan.cz

kancelářská technika

Screenshot of suchtheflowers.com

květinářství

Screenshot of www.myeye.cz

optika

Screenshot of www.farmaliska.cz

zemědělství

Screenshot of www.skyworks.cz

stavební práce

„Webmaster poradil vždy něco navíc.“

„Prostě radost spolupracovat.“

„Maximální spokojenost.“

„Veľmi pekne vám ďakujem.“

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
Screenshot of nfpropolis.cz

neziskovka

Screenshot of naucpsa.cz

psí škola

Screenshot of janamatouskova.cz

osobní web

Screenshot of artmasteracademy.cz

vzdělávání

PŘED / PO

PŘED / PO

Potřebovali jsme jednoduchý web pro Dalibora Jandu, naše hudební vydavatelství Hurikán Records a Agenturu Hurikán. Nepotřebovali jsme nic velkého, jen běžné prezentační webové stránky.

Náš dosavadní poskytoval ukončil činnost, tak bylo potřeba najít nového. Všude, kde jsme hledali, nabízeli webové stránky bez eshopu. Až u Webu S ÚSMĚVEM nám zařídili všechny technické záležitosti podle našich představ a za pár korun ročně.

Díky jejich pomoci jsme si vytvořili web sami a když jsme si s něčím nevěděli rady, vždy svižně podali pomocnou ruku. Jsme rádi, že jsme našli skvělého parťáka pro naše weby.
Dalibor Janda a jeho realizační tým Hurikán Recordswww.daliborjanda.cz
Stránky jsem si vždycky dělala sama. Baví mne grafika i vytváření stránek. Ale přeci jenom vývoj jde rychleji než stíháte. A tak jsem si říkala, že by bylo fajn, kdyby se na stránku podíval profík, který již dlouho vytváří stránky. Využila jsem pomoci webmastera a byla jsem ráda, že mám na telefonu profesionála, který ví, co a jak kam dát, aby výsledek byl skvělý. Lepší grafické umístění obrázků a celkově design webu. Určitě bych spolupráci s webmasterem doporučila hlavně pro milý přístup a možnost upravovat web, když chci něco jinak.
Monika Dolenskáwww.harmonie-monika.cz
Pred 10 rokmi mi pomohol kamarát vytvoriť web. Žiaľ web bol len ako digitálna vizitka, nepredával. Po troch rokoch som ho zrušil. Po čase som sa opäť rozhodol že do toho pôjdem. Tentokrát sám podľa svojich predstáv a návodov cez Mioweb. Popri inej práci mi to trvalo dlho. Mám viac ako 50 rokov a mnohým veciam som nerozumel. Web treba technicky dotiahnuť, dať mu moderné funkcie a okoreniť dizajn. Zvažoval som pomoc Webmastera. Mal som však obavy či to nebudú vyhodené peniaze a či web splní moju predstavu. Navyše mám radšej osobný kontakt než komunikáciu na diaľku. Nakoniec som spolupráci s webmasterom využil. Web dostal nový príťažlivejší účes a nové funkcie, online platbu, sprevádzkovanie s ďalšími aplikáciami. Komunikáciu na diaľku sme v pohode zvládli. Webmaster vždy všetko so mnou prebral a navrhol čo by bolo najlepšie. S celkovým výsledkom som spokojný.
Peter Mužilawww.verchielkreativ.sk
Vyzkoušela jsem web udělaný jedním známým. Upřímně nic moc vizuálně, pořád jsem čekala, když jsem chtěla něco změnit. Neměl žádný svůj nápad, prostě jen web bez úsměvu. Chvíli jsem váhala, jestli někdo jiný udělá grafiku lépe a budu si moct upravit i vše sama dle potřeby. Nakonec jsem si nechala doporučit profesionála. Nový web se líbí klientům, navíc začínají nás oslovovat noví a navýšil se počet klientů. Zároveň zjednodušil komunikaci přes sociální sítě. Rozhodně bych doporučila vaši práci a to díky profesionalitě, radám a podnětům, rychlosti a následné pomoci i po dokončení webu. Vše probíhalo dle mých představ.
Iva Hampelovájadranzapusu.cz
Svůj web jsem se pokoušela vytvořit sama, ale brzy jsem zjistila, že je to nad mé síly. Čas, který bych potřebovala pro jeho vytvoření a hlavně pro veškeré propojení s ostatními aplikacemi byl pro mne, jako amatéra, nad moje možnosti. Při hledání profesionála jsem si nebyla jistá, jestli webmaster dokáže "vycítit" a prezentovat web tak, jak bych si to přála. Nicméně spojení s profesionálem mi přineslo nejen maximální spokojenost s výsledným webem, ale hlavně mohu ušetřený čas věnovat dalšímu vzdělávání a rozvoji ve svém oboru. Web s úsměvem doporučuji každému, kdo hledá spolehlivost, profesionalitu, citlivost k tématu, perfektní komunikaci a jednoduchost obsluhy webu.
Helena Havránkováwww.zdravestrevo-zdravyclovek.cz
Screenshot of jazykyselis.cz

výuka jazyků

Screenshot of kombajnovasklizen.cz

zemědělství

Screenshot of www.smartemailing.cz

e-mailingová aplikace

Screenshot of osudovybhutan.cz

cestování

Screenshot of www.fsv.cvut.cz

fakulta vysoké školy

Screenshot of www.lilia.cz

osobní web

„Děkuji za vytvoření krásného webu.“

„Nie je čo vytknúť. Dobrá spolupráca :)“

„Ze strany webmastera profesionalita a výborný přístup.“

„Špičková spolupráce.“

PŘED / PO

PŘED / PO

Zkoušela jsem si web vytvořit sama podle šablon. Naštěstí jsem si velmi rychle uvědomila, že na to nemám ani zkušenost ani čas. Takže jsem začala hledat tvůrce svého webu. Reference a ukázky stránek jasně rozhodly pro Web s úsměvem.
A nyní mám vlastní prezentaci a místo, odkud mohou čerpat mí klienti informace, které nestihnu při schůzce sdělit.
Na spolupráci s webmasterem oceňuji lidskost, ochotu, profesionalitu a za nabízené služby odpovídající cenu.
Barbora Harvišovábarboraharvisova.cz
S předchozím webem mi pomáhal manžel. Oba jsme tím strávili spoustu času a výsledek byl hezký, ale nebyl to profi web. Další web jsem si chtěla nechat udělat, abych mohla svůj čas věnovat něčemu jinému. Také jsem toužila po rezervačním systému a dalších vychytávkách.

Kamarád mi doporučil Web s úsměvem, tak nebylo s čím váhat. Nový web byl velmi rychle hotový, je krásný, funkční, vypadá profesionálně. Moc ráda ho sdílím a všechny reakce na něj jsou skvělé!!! Děkuji!

Navíc spolupráce s Webem s úsměvem se mi líbí, protože jsou to profíci a zároveň srdcaři. Dokážou laikům vše krásně a jednoduše vysvětlit. Nadchly mě nápady, které od webmasterky přišly a vždycky jsem se těšila, co dalšího pošle :-)
Lenka Kilčevskáoharacentrum.cz
Vyzkoušeli jsme různé agentury, které nám udělaly web na klíč. Jako velkou nevýhodu jsem však vnímal to, že jsem nevěděl, co a jak doopravdy funguje. A také určitou neflexibilitu - zadat jakékoliv změny trvalo 2-3 dny, a bylo naúčtováno hodinovou sazbou. Přitom dnes vím, že drobná změna může trvat třeba jen 2 minuty. Proto jsem se rozhodl pro Web s úsměvem, abych si mohl své stránky následně upravovat sám.
Zvažoval jsem však, zda budu schopen se to naučit, aby to nebylo příliš složité. Jaká je bezpečnost (zálohování, ochrana dat, bezpečnost serveru). A jak rychle budu mít web hotový.
A jak to dopadlo? Umím si teď sám manažovat web, včetně eshopu, např. z minuty na minutu změnit ceny, zadat akci, zadat nový produkt atd. Takže hlavní cíl byl splněn. Navíc se to začíná hýbat, funguje to, přicházejí první výsledky.
Oceňuji, že opravdu naučíte lidi vést si svůj web a e-shop, a v případě, že si nevím s něčím rady, vždy dokážete pomoct či poradit. Takže vás mám "za zády", což mi dodává sebedůvěru :-)
Tomáš Kótkahungarianwine.cz
Mala som už starý a nemoderný web a chcela som nový. Nevedela som však, či to zvládnem a samozrejme ani koľko ma to všetko bude stáť. Túžila som však mať web s blogom. Teraz sa teším z toho, koľkí ľudia čítajú moje príspevky. Páči sa mi aj jednanie Webu s úsměvem s klientom a taktiež je vidieť, že rozumejú tomu, čo robia.
Anna Novákováannanovakova.sk
Screenshot of spacemakers.cz

virtuální realita

Screenshot of traxial.cz

firemní web

„Rychlá realizace podle mých představ.“

„Výborná spolupráce.“

„Děkuji za trpělivost a vstřícnost.“

„Vše bylo na jedničku.“

Rozšířila jsem služby a chtěla jsem nový web, něco designovějšího, než byl ten aktuální. Při rozhodování, kým si nechat web vytvořit byla pro mne stěžejní cena a ukázky prací. Když jsem viděla Web s úsměvem, tak mi bylo jasné, že to je to co hledám.
Pomohli mi k tvorbě krásného webu, který mi spousta lidí chválí. Očekávám i narůst klientely, ale k tomu je třeba ještě vyladit marketing, na čemž taktéž spolupracuji s Webem s úsměvem.
Především oceňuji příjemnou komunikaci a ochotu, vše jde podle plánu a já mohu důvěřovat, že vše je vždy hotové dle domluvy a kvalitní.
Barbora Podolcováwww.baraessence.cz
Kateřina Fišerová
"Na svém webu jsem pracovala asi 4 roky a pořád nebyl na světě. Díky Webu s úsměvem jsem měla jeho jednoduchou kostru s fotografiemi nahozenou přes víkend a během dalšího týdne po doplnění textů byl web venku. Vrátil se mi úsměv při řešení věcí na webu, kterým nerozumím :) Web je sexy, snadno editovatelný a komunikace je na profesionální úrovni, jednoznačně doporučuji!"
Kateřina Fišerováwww.katkafiserova.cz

„Vyhověno veškerým našim požadavkům, a že některé byly fakt oříšek!“

„Jsem velmi spokojen. Děkuji mnohokrát.“

„Vynikající spolupráce i cena za vytvoření webu.“

„Lepšího webmastera jsme si nemohli vybrat a přát.“

Štěpán Kucharik
"Podnikám vice jak 20 let a je to moje vášeň. Ve spolupráci s Webem s úsměvem mohl vzniknout projekt , který jsem nosil v hlavě :-) S novým webem se změnilo úplně vše. Lidé mě začínají oslovovat, sami přicházejí o radu. Je to nový způsob komunikace a nové přiležitosti. Rozhodně Web s úsměvem doporučuji jsou to profíci na svých místech - skvělá komunikace, bezproblémová nadstavba a rozšíření webu."
Štěpán Kucharikwww.altezagroup.cz
Jana Wiesner
"Dodali jste mi nový vítr do plachet, inspirovali k novým nápadům, viditelnost firmy se odrazila na větším zájmu klientů. Díky Lukášovi a jeho skvěle odvedené práci na nových webovkách se zvýšila prodejnost seminářů, navýšil se zájem klientů a zjednodušila se komunikace přes nové kanály. Mohu vřele doporučit vaše služby - veškerá komunikace probíhala téměř paralelně a okamžitě, nic z vaší strany nezůstalo bez ochotné a pečlivé odezvy. Především mám osobní zkušenost s perfektní prací Lukáše Kochrdy - obohatil mě svými kreativními nápady, dával podněty i navíc, ochotné rady a svůj mladý a neotřelý pohled. Díky svému talentu dal mému webu švih a esprit. Jeho profesní zapálení a angažovanost přesáhla má očekávání. Lukáši, můj velký dík!!!"
Jana Wiesnerwww.janawiesner.cz
Měla jsem zastaralé stránky, které jsem si tvořila sama s dopomocí ajťáka, ale chtěla jsem je zmodernizovat.
Nevěděla jsem, jestli spolupráce s Webem s úsměvem splní mé očekávání - tj. zda mi budete schopni stránky upravit, propojit na moderní nástroje, poradit s marketingem a google analytics, SEO a zda budu umět i dál své stránky upravovat sama.
Vše výše zmíněné proběhlo a moje stránky již nejsou jen na papíře :-) Navíc spolupráce byla příjemná. Zcela jistě své práci rozumíte.
Hana Chocholatáwww.balsamina.cz

„Rychle, pečlivě, intuitivně a samostatně mi postavila funkční, profesionální web, který hezky reprezentuje mou značku.“

„Cením svatou trpělivost webmastera s naprostým PC analfabetem jako jsem já :)“

„Webmastera si určitě budu chtít znovu najmout na další projekt.“

„Vynikajúca spolupráca, ochota, odbornosť, trpezlivosť a pomoc pri riešenia web stránky.“

www.moravskesluzby.cz
"Získali jsme jednoduché a přehledné stránky, díky nimž si nás zákazníci lehce najdou a získají potřebné informace. Web nám ušetří mnoho času, protože nemusíme stále dokola opakovat některé informace, které si najdou jednoduše na webu. Navíc web zákazníky vyselektuje, kteří zájem mají a kteří ne. Díky webu máme pocit jistoty a stability, díky tomu, že nám přivedl nové zákazníky a zakázky. Na spolupráci s týmem Webu s úsměvem oceňujeme pružnou komunikaci, vstřícnost a jejich přátelský přístup."
Martina Horákováwww.moravskesluzby.cz
"Oproti původnímu webu náš nový web má mnohem jednodušší navigaci klientů na stránkách a větší přehlednost zobrazovaného obsahu. Také se nám s webem lépe a jednodušeji pracuje a díky tomu ušetříme čas. V rámci spolupráce oceňuji především vstřícnost, odbornost a rychlou odezvu při řešení všemožných potřeb spojených s přípravou a tvorbou internetových stránek. Ochota pomoct, poradit a navrhnout optimální řešení jsou vlastnosti, které při komunikaci a práci s pracovníky WEBu s úsměvem oceňuji nejvíc. O příznivých cenách nemluvě."
Robert Černíkwww.primstock.cz

„Spolupráce byla bezchybná. Jsem nadmíru spokojen.“

„Doporučuji spolupráci.“

„Mám web prepracovaný do posledného detailu.“

„Bolo mi potešením.“

Na takové stránky jsme čekali. Přesně odpovídají našim představám. Navíc obsluha našich stránek je velice jednochuchá. Web je poutavý a skvěle vystihuje naše podnikání. Dobře nabízí náš produkt. Na webu s úsměvem oceňuji přístup ke klientovi, bezkonkurenční služby, rychlou komunikaci, profesionalitu a velmi jejich služby doporučuji.
Mgr. Jarmila Jandováwww.kanadskekrbyagrily.cz
Martha Papafoti
"Spolupráce s Webem s úsměvem mne přiměla k větší radosti z podnikání. Zjednodušila se mi práce s fakturací, komunikací a přehlednost v kontaktech. Ušetřili jste mi mnoho času, děkuji za pracizní práci, podporu a pomoc vždy a kdykoli je potřeba."
Martha Papafotiwww.marthadance.cz

„Naprostá spokojenost, příjemná komunikace a krásný výsledek :-) Budu doporučovat :-)“

„Web je perfektní, vše je uděláno s citem a vkusem! Budu se těšit na případnou další spolupráci!“

„Oceňuji především rychlou komunikaci a vyhovění všem požadavkům.“

Naprosto jste nám zjednodušili život a urychlili práci. Inspirovali jste nás také k tomu, jak je důležité i v našem podnikání myslet na spolupráci a nesnažit se zvládnout vše sami. Spolupráce s vámi je skvělá, rychlá a kolikrát byly věci vyřešeny dříve, než jsme si je jenom v hlavě pomysleli. Web jsme již měli, ale potřebovali jsme ho zásadně předělat, tak o to to bylo náročnější a přesto jste všechny naše představy dokázali zrealizovat a pomohli s různými špeky, se kterými jsme si vůbec nevěděli rady. Ušetřili jste nám hromadu času a hlavně nervů :-). Velice si vážíme vaší ochoty, podpory, všech rad a doporučení. Je vidět a znát, že jste odborníci ve vašem oboru a jsme rádi, že můžeme s vámi i nadále spolupracovat :-). Už vícekrát jsme vás s radostí doporučili a určitě budeme doporučovat dále.
Andrzej a Eliška Macuroviwww.financesusmevem.cz
Děkuji, že jste mi moc pomohli vytvořit krásný nový web, který začínáme plnit obsahem. Zatím jsem nevyužil plný potenciál webu, ale prodával jsem přes něj e-book, kterého jsem prodal za cca 3 měsíce skoro 400 kusů, což je oproti prodeji na předchozím portálu obrovský nárůst. Nyní mám perfektní web s jednoduchou administarcí a sám si jednoduše kdeco doupravím.
Michal Králwww.jsemlowcarb.cz
Gabriela Škodáčková
"Web mi slouží jako prezentace toho co dělám a díky němu nemusím vždy vysvětlovat čemu se věnuji, prostě odkážu klienty na svůj web. A lidé mne kontaktují, díky tomu, že viděli mé stránky, což je super. U Webu s úsměvem rozumí požadavkům blondýny a dokáží je implementovat na můj web, jsou skvělí, díky rychlé komunikaci a osobnímu přístupu :)"
Gabriela Škodáčkováwww.gabrielaskodackova.cz

„Skvělá spolupráce, příjemná komunikace, respekt k mým požadavkům, trpělivost, když jsem chtěla stále něco měnit a vylepšovat. Naprostá spokojenost.“

„Chtěla bych Vám moc poděkovat za celou firmu, za odvedenou práci a profesionální přístup. A sama za sebe Vám děkuji za trpělivost a lidskost. Také Vám přeji samé spokojené zákazníky, mezi které patříme i my.“

„Nejdříve jsem si říkal, že to zvládnu sám, ale pak jsem se rozhodl svěřit tvorbu profesionálům. A dobře jsem udělal. Moc dobře.“