fbpx

JE ČAS ⏰ NA NOVÝ WEB❓

Domluvte si ☎️ telefonickou konzultaci ZDARMA s webmasterem a získejte cenné rady ke svému webu ⤵️

"Děkuji za vytvoření krásného webu."

"Nie je čo vytknúť. Dobrá spolupráca :)"

"Ze strany webmastera profesionalita a výborný přístup."

"Špičková spolupráce."

Webtvůrci s úsměvem

Ať už potřebujete osobní, podnikatelský či firemní web nebo blog, tak jsem vám plně k dispozici. Grafika a weby jsou to čím žiju.
Jste kouč, HRista nebo pořádáte festival či jiné eventy? Tak to jste má spřízněná duše. S radostí vám pomohu s webovou stránkou, mám své zkušenosti.
Miluji weby s příbehem. Pokud máte i vy svůj příběh či rodinnou firmu, ráda vám pomohu udělat web, který by vás vystihoval.
Realizovat váš web je pro mne radost. Navíc pokud máte mezinárodní projekt, tak jste má spřízněná duše a angličtina není pro mne žádná překážka.
Jsem blázen do vylepšování, takže pokud potřebujete vylepšit svůj web nebo udělat nový, tak jsem tady pro vás.
Pokud máte něco společného s osobním rozvojem, vzděláváním, dětmi, ženskými tématy či "alternativními" tématy, tak si určitě padneme do noty.
Rád vám pomůžu s jakýmkoliv webem. Pokud potřebujete web s členskou sekcí, tak to je moje srdcová záležitost.
Jsem duší i tělem kreativec a pokud chcete udělat osobní / podnikatelský web či blog v oblasti umění nebo s přírodním zaměřením, tak vám ho s radostí pomohu vytvořit.

"Jsem náročný k práci ostatních, ale tady to vysoce předčilo očekávání."

"Kdybychom mohli hodnotíme 6 hvězdičkami z 5. :)"

"Výborná spolupráca, je vidieť že vás práca veľmi baví."

"Odporúčam ďalej, pretože vás vie milo prekvapiť."

PŘED / PO

Svůj web jsem se pokoušela vytvořit sama, ale brzy jsem zjistila, že je to nad mé síly. Čas, který bych potřebovala pro jeho vytvoření a hlavně pro veškeré propojení s ostatními aplikacemi byl pro mne, jako amatéra, nad moje možnosti. Při hledání profesionála jsem si nebyla jistá, jestli webmaster dokáže "vycítit" a prezentovat web tak, jak bych si to přála. Nicméně spojení s profesionálem mi přineslo nejen maximální spokojenost s výsledným webem, ale hlavně mohu ušetřený čas věnovat dalšímu vzdělávání a rozvoji ve svém oboru. Web s úsměvem doporučuji každému, kdo hledá spolehlivost, profesionalitu, citlivost k tématu, perfektní komunikaci a jednoduchost obsluhy webu.
Helena Havránkováwww.zdravestrevo-zdravyclovek.cz
Vyzkoušela jsem web udělaný jedním známým. Upřímně nic moc vizuálně, pořád jsem čekala, když jsem chtěla něco změnit. Neměl žádný svůj nápad, prostě jen web bez úsměvu. Chvíli jsem váhala, jestli někdo jiný udělá grafiku lépe a budu si moct upravit i vše sama dle potřeby. Nakonec jsem si nechala doporučit profesionála. Nový web se líbí klientům, navíc začínají nás oslovovat noví a navýšil se počet klientů. Zároveň zjednodušil komunikaci přes sociální sítě. Rozhodně bych doporučila vaši práci a to díky profesionalitě, radám a podnětům, rychlosti a následné pomoci i po dokončení webu. Vše probíhalo dle mých představ.
Iva Hampelovájadranzapusu.cz

"Rychlá realizace podle mých představ."

"Výborná spolupráce."

"Děkuji za trpělivost a vstřícnost."

"Vše bylo na jedničku."

VYTVOŘILI JSME VÍCE JAK 0 WEBŮ

1. krok k vašemu webu s úsměvem vede přes konzultaci ⤵️

"Vyhověno veškerým našim požadavkům, a že některé byly fakt oříšek!"

"Jsem velmi spokojen. Děkuji mnohokrát."

"Vynikající spolupráce i cena za vytvoření webu."

"Lepšího webmastera jsme si nemohli vybrat a přát."