fbpx

CHCETE MÍT SVŮJ WEB S ÚSMĚVEM?

Dobrým webem to vše na internetu začíná.
Pokud chcete mít web na který budou vaši zákazníci rádi chodit, také se vám s nim bude jednoduše pracovat a navíc přitáhne nové zákazníky, tak je zde právě tým Webu s úsměvem, který vám s vytvořením takového webu rád pomůže. S námi se jednoduše do svého webu zamilujete a budete podnikat s úsměvem :)


V roce 2011 bylo připojeno k internetu

0
lidí
v České republice, což je
0
%
české populace.

A kde myslíte, že hledají informace a nakupují?

Ano dnes se většina transakcí odehrává na internetu.
Spousta firem a podnikatelů tento fakt ignoruje!

Jak vypadá většina webů dnes?

Většina podnikatelů a firem věří tomu, že na internetu stačí být a je úplně jedno jaký web mají. Jenže to stačilo možná před 15 roky. Dnes potřebujeme profesionální web, který předá návštěvníkovi hledané informace, vytvoří důvěru potřebnou k nákupu (online prodej, návštěva provozovny, ...).

Zároveň celý web se musí příjemně ovládat jeho návštěvníkům, kteří tam najdou, to co hledají, ale taky majiteli webu, aby s každou změnou nemusel za programátorem a mohl si web upravit jednoduše sám, i když není IT génius.

Tady se tedy otevírá obrovská příležitost mít svůj web s úsměvem :)

PŘEDSTAVTE SI ...

... web, který si sami jednoduše upravíte bez programátora.

... web, který zaujme na první pohled a získá nové zákazníky z internetu.

... web, který vám zautomatizuje činosti a udělá je za vás, takže nebudete muset pořád opakovat ty stejné věci dokola svým zákazníkům a ušetří vám spoustu energie a času.

Takový web vám rádi vytvoříme

Tvoříme weby s úsměvem, do kterých se zamilujete vy i vaši návštěvníci.

Web pro firmy, podnikatele, freelancery, e-shopy i blogery

Zkrátka a dobře vytváříme prezentační weby pro každého. Takové, které dobře zpropagují služby a produkty všeho druhu. Od firemních prezentací přes restaurace, salony krásy, řemeslníky a menší e-shopy. Naše weby s úspěchem používají konzultanti, makléři a blogeři. Jsou to individuální, přehledné weby pro každého.

Web, který budete spravovat s radostí

Máme rádi, když to frčí a funguje, jak má. A když si můžeme hodně věcí udělat sami. Je to i váš styl? Připravíme vám web, který je jednoduchý na ovládání. V podstatě jen intuitivně klikáte a vybíráte. Snadno si do něj přidáte obrázky, napíšete nové texty, přidáte top novinky a produkty.

Jednoduchá úprava webu

Web, kde je zákazník prostě rád

I na internetu se lidé chtějí cítit dobře. Tak trochu jako doma. Chtějí mít přehled, užívat si komfortu, dívat se na dobře odvedenou práci. Chtějí se vyznat v nabídce a vždy najít to, co potřebují řešit. Děláme weby, které zaujmou.

Web plný emocí

Můžeme si přečíst spoustu marketingových příruček, řídit se řadou pravidel, ale to jediné, co zůstává a platí je, že zákazník se rozhodne podle svých pocitů. Jak docílit toho, aby se zrovna u vás zamiloval? Jednoduše. Buďte názorní. Ukazujte fotky. Soustřeďte se na detail. A ukažte, že to, co děláte, děláte s radostí. A že tomu věříte.

Web, kde ukážete, proč právě vy

Každý člověk je rád, když ví, kdo za danou službou stojí. Když si umí někoho představit. Důvěryhodnost webu je důležitý předpoklad k tomu, abyste upoutali pozornost. Stačí jednoduché video o tom, kdo jste a co děláte. Pohybujete se v odborné sféře? Ukažte certifikáty, osvědčení a školení. I tím můžete předběhnout svoji konkurenci.

Podívejte se jaký může být rozdíl mezi starým webem a webem s úsměvem

Všimněte si, jak celý web ožije. A když se podíváte z pohledu zákazníka, který ve vás vyvolá větší důvěru k nákupu nebo návštěvy provozovny?

Navíc k novému webu ještě:

Kvalitnější zabezpečení

Pokud váš web už někdy napadl hacker a zaviroval ho, tak víte, že je to nepříjemná záležitost, která stojí peníze a čas. My se této situaci snažíme předcházet a na weby instalujeme nadstandardní zabezpečení.

Jednodušší úpravy na webu

Čekat s každou úpravou textu na webu na programátora je prostě opruz. S novým webem si text změníte na 3 kliknutí, tak jak kdybyste ho chtěli přepsat ve Wordu.

Podpora na blízku

Když si s něčím nebudete vědět rady, tak máte náš email a kdykoliv nám můžete napsat a my se pokusíme udělat vše co umíme pro váš úsměv :)

Co říkají o svém webu ti, co už mají web s úsměvem:

 

Stránky jsem si vždycky dělala sama. Baví mne grafika i vytváření stránek. Ale přeci jenom vývoj jde rychleji než stíháte. A tak jsem si říkala, že by bylo fajn, kdyby se na stránku podíval profík, který již dlouho vytváří stránky. Využila jsem pomoci webmastera a byla jsem ráda, že mám na telefonu profesionála, který ví, co a jak kam dát, aby výsledek byl skvělý. Lepší grafické umístění obrázků a celkově design webu. Určitě bych spolupráci s webmasterem doporučila hlavně pro milý přístup a možnost upravovat web, když chci něco jinak.
Monika Dolenskáwww.harmonie-monika.cz
Pred 10 rokmi mi pomohol kamarát vytvoriť web. Žiaľ web bol len ako digitálna vizitka, nepredával. Po troch rokoch som ho zrušil. Po čase som sa opäť rozhodol že do toho pôjdem. Tentokrát sám podľa svojich predstáv a návodov cez Mioweb. Popri inej práci mi to trvalo dlho. Mám viac ako 50 rokov a mnohým veciam som nerozumel. Web treba technicky dotiahnuť, dať mu moderné funkcie a okoreniť dizajn. Zvažoval som pomoc Webmastera. Mal som však obavy či to nebudú vyhodené peniaze a či web splní moju predstavu. Navyše mám radšej osobný kontakt než komunikáciu na diaľku. Nakoniec som spolupráci s webmasterom využil. Web dostal nový príťažlivejší účes a nové funkcie, online platbu, sprevádzkovanie s ďalšími aplikáciami. Komunikáciu na diaľku sme v pohode zvládli. Webmaster vždy všetko so mnou prebral a navrhol čo by bolo najlepšie. S celkovým výsledkom som spokojný.
Peter Mužilawww.verchielkreativ.sk
Svůj web jsem se pokoušela vytvořit sama, ale brzy jsem zjistila, že je to nad mé síly. Čas, který bych potřebovala pro jeho vytvoření a hlavně pro veškeré propojení s ostatními aplikacemi byl pro mne, jako amatéra, nad moje možnosti. Při hledání profesionála jsem si nebyla jistá, jestli webmaster dokáže "vycítit" a prezentovat web tak, jak bych si to přála. Nicméně spojení s profesionálem mi přineslo nejen maximální spokojenost s výsledným webem, ale hlavně mohu ušetřený čas věnovat dalšímu vzdělávání a rozvoji ve svém oboru. Web s úsměvem doporučuji každému, kdo hledá spolehlivost, profesionalitu, citlivost k tématu, perfektní komunikaci a jednoduchost obsluhy webu.
Helena Havránkováwww.zdravestrevo-zdravyclovek.cz

Kdo tvoří weby s úsměvem

Za naší značkou nebo názvem, chcete-li, nestály v začátku žádné promyšlené strategie a analýzy. Nevytvářel ho za nás nikdo třetí. Bylo to celé vlastně dost jednoduché, o to lepší a dokonalejší. Vytvořil ho Danův úsměv. Ano, úsměv, díky němuž je tak snadno rozpoznatelný. Patří k němu odjakživa. To je přece on, ten kluk, co se pořád směje. No, a web s úsměvem byl na světě.

Když se ohlížíme zpátky, myšlenka dělat věci jednoduše, v dobré víře i náladě, bez zbytečných složitostí a manýrů, tak trochu skromně a s pokorou, ta je v nás pořád. A je tím, co k nám zákazníky tolik přitahuje a láká.

Ve chvíli, kdy teprve 13letý kluk, Daniel Križák, vytvořil svůj první web ve Wordu, se všemi těmi nedokonalostmi, které k tomu tenkrát patřily, byl fascinován tím, že vytváří něco, co vidí celý svět. To bylo ještě o 10 let dřív, než uzrál samotný Web s úsměvem.

Postupně se o Danově práci a webech dozvídalo okolí. Chodilo za ním víc a víc lidí. V době, kdy sociální sítě nebyly nic. A internetové připojení –  to bylo o nervy.

v roce 2013 se do všeho pustil naplno. Noví klienti přicházeli a spokojeni doporučovali další. Web s úsměvem se stal značkou, která staví na 3 základních věcech:

 • Jednoduchost a přehlednost pro návštěvníky stránek.
 • Intuitivní a snadné ovládání pro majitele webu.
 • Podpora při správě webu a jeho zabezpečení.

O 3 roky později se do týmu přidává webový expert Lukáš Kochrda, a firma opět dostává další nový směr.

Daniel Križák
Daniel Križák
0
vytvořených webů
Lukáš Kochrda

Co web s úsměvem umí?

Jednoduché úpravy

stačí se přihlásit a snadno upravíte svůj web

Responzivní design

web vypadá dokonale na počítači, tabletu či mobilu

Facebook

spojení webu se sociálními sítěmi pro lepší sdílení

Blog

vytvářejte obsah na svůj blog a přitáhněte nové návštěvníky

Kurzy a kampaně

vytvořte vzdělávací video kurz či kampaň

Prodejní stránky

vytvořte stránku s neodolatelnou nabídkou

Členská sekce

uzavřené sekce pro vybrané nebo platící uživatele

Vysílání webinářů

pořádejte přes internet živé semináře a setkání

Napojení na aplikace

napojíme vám web na eshop nebo rezervační systém atd.

Možná si myslíte, že takový web bude stát udělat několik desítek tisíc a bude to šíleně složité vše vymyslet, naprogramovat a pak se ho naučit ovládat.

Toto je sice realita u velkých korporací, ale my víme, že podnikatelé hledají něco jiného:

 • Chtějí web, který bude přivádět nové zákazníky, díky internetu. To znamená, že je potřeba vytvořit strukturu a obsah webu. A na to my máme jednoduchý postup, který funguje a který učíme podnikatele, aby byli na internetu úspěšní.
 • Potřebují web, který bude jednoduchý na ovládání pro návštěvníky webu, ale i pro ně, protože nechtějí s každou drobností otravovat programátora, aby jim na webu něco opravil, ale chtějí si to na tři kliknutí upravit sami. My se proto snažíme věci maximálně zpřehlednit a zjednodušit.
 • Samozřejmě chtějí, aby web nebyl drahý. My vnímáme cenu webu jako investici do nástroje, který bude podnikateli vydělávat a investice se tím vrátí. Ale i tak nabízíme řešení za velice příznivou cenu.

Kolik stojí vytvoření webu s úsměvem?

Čekáte, že takový web, který umí tolik funkcí, bude asi taky dost stát? Myslím, že vás potěšíme :) Cena webu s úsměvem je daleko levnější než reklama v časopise, který po týdnu vyhodíte. A provoz takového webu je nižší než váš mobilní paušál.

Jednorázově za vytvoření
cca 10 stránkového webu

20.990,- Kč

14880

(18005 Kč s DPH)
Cenu přímo pro vás upřesníme po individuální konzultaci ;-)

+ roční licence aplikace MioWeb
(9990 4990 Kč ročně s DPH)
tuto čátku neplatíte
máte-li již MioWeb

8256 4124 Kč

Licence aplikace MioWeb

Licence redakčního systému MioWeb pro snadné úpravy webu. Uvedená cena je v tarifu Start, pokud chcete funkci členských sekcí či e-shopu, tak zde najdete ceny rozšíření.

Webhosting

V ceně je i webhosting zdarma s prostorem 10 GB pro web a e-maily, 3 měsíční zálohou a certifikátem pro HTTPS.

Doména

Je možné v této ceně mít u nás doménu zdarma.

+ správa webu
(199 Kč měsíčně s DPH)

165 Kč

2 měsíce zdarma

Podpora

Naše nadstandardní technická e-mailová podpora, kdybyste si s něčím nevěděli rady. Navíc drobné úpravy na webu jsou v této ceně a u větších úprav máte zvýhodněnou hodinovou sazbu.

Aktualizace

Pravidelná aktualizace redakčního systému a pluginů zvýší bezpečnost vašeho webu a zároveň tak budete mít k dispozici vždy nejnovější funkce.

Zabezpečení

Nadstandardní zabezpečení webu proti napadení hackerem a virům. Skenování webu.

NAVÍC NYNÍ S BONUSEM

Videa: Web, který vydělává

K objednávce webu nyní získáte zdarma video sérii s tipy pro WEB, KTERÝ VYDĚLÁVÁ v hodnotě 960 Kč ve které se dozvíte:

 • Co dokáže web, co vytváří první dojem na webu a jak jej nepokazit, jaké stránky a obsah by na webu neměly chybět, jak si sestavit svou obchodní strategii webu a udělat z návštěvníka webu svého zákazníka a také způsoby jak přivést návštěvnost na web.

Jak tvorba webu s úsměvem probíhá?

Tým Webu s úsměvem je vám připraven pomoci vytvořit web, se kterým vaše podnikání poroste. Jak taková tvorba probíhá:

 • nejdříve nám vyplníte nezávazný dotazník se svou představou o webu
 • následně si domluvíme konzultaci telefonicky nebo přes skype, kde vaše představy probereme a řekneme si, jestli jsme schopni váš web realizovat a případně se domluvíme na podrobnostech
 • poté svůj zájem potvrdíte objednávkou webu
 • a my začínáme na webu pracovat
 • zaregistrujeme vaši adresu, či ji převedeme k nám (pokud ji nebudete chtít jinde)
 • zřídíme webhosting a nainstalujeme na něj redakční systém pro web
 • vytvoříme grafickou podobu webu a strukturu, tak jak budete chtít
 • vložíme váš základní obsah na web
 • kouknete na web, jestli vám vyhovuje a začneme ladit detaily
 • jakmile bude vše podle vašich představ, tak web spustíme
 • předáme vám k němu přístupové údaje a naučíme vás s webem pracovat
 • a i nadále vám budeme k dispozici, když budete potřebovat s webem pomoci

Pokud se vám toto líbí, tak nám vyplňte nezávazný dotazník zde a můžeme se o vašem webu pobavit.

Nejčastější otázky:

Co je to doména?

Doména je adresa vašeho webu na internetu, např. www.mojejmeno.cz

Co je to webhosting?

Webhosting je úložiště na internetu odkud se spouští vaše stránky.

Chci vytvořit web, ale nevím jak dál

Vyplňte nám nezávazný dotazník zde a my se vám ozveme s dalšími informacemi a možnostmi spolupráce.

Chcete tedy vytvořit web, který

 • bude umět přitahovat pozornost vašich potenciálních zákazníků
 • bude v moderním designu s přehledným a jednoduchým ovládáním
 • bude umět pečovat o stávající zákazníky, aby podnikání prosperovalo

Jestli je odpověď ANO, tak HNED stiskněte tlačítko CHCI WEB a vyplňte nezávazně údaje, jaký by právě ten váš web měl být, jak si ho představujete. My se vám následně ozveme a domluvíme se na podrobnostech.