JEDNODUCHÁ TVORBA WEBOVÝCH STRÁNEK

JAK SI SAMI VYTVOŘÍTE WEBOVÉ STRÁNKY

Už nemusíte čekat a platit programátory, aby vám nakódovali web, který si pak ani neupravíte. Jde to snadněji a S ÚSMĚVEM.

TVORBA WEBU

Zvládnete to levou zadní

Rádi bychom ulehčili práci a nezrujnovali peněženku lidem, kteří si chtějí vytvořit webové stránky bez přemýšlení nad „milion a jednou“ věcí, aby web správně fungoval.

Chápeme, že ne každý je technický typ, proto jsme vše nachystali pro tvorbu webových stránek tak, že to zvládne každý, i když není zrovna technický typ.

Řešení je i pro profi webaře, kteří rádi tvoří, ale nechtějí řešit všechny ty technikálie okolo fungování webu.

TOHLE VÁS BUDE BAVIT

Jednoduché úpravy webových stránek

Webovky jsou v systému, ve kterém si je jednoduše tvoříte a upravujete, i když nejste zkušený ajťák. Snadno se přihlásíte, rozkliknete stránku, přepíšete text, vložíte nový a máte hotovo.

Koukněte, jak to jde snadno. 👉🏼

TOHLE VÁS BUDE BAVIT

Jednoduché úpravy webových stránek

Webovky jsou v systému, ve kterém si je jednoduše tvoříte a upravujete, i když nejste zkušený ajťák. Snadno se přihlásíte, rozkliknete stránku, přepíšete text, vložíte nový a máte hotovo.

Koukněte, jak snadno to jde u Webovek S ÚSMĚVEM. 👉🏼

VŠE POD JEDNOU STŘECHOU

Nedělejte si hlavu s technikáliemi

Proč ztrácet čas tím, že si všechno začnete nastavovat a propojovat sami, aby to fungovalo. Většinou se zaseknete někde v procesu a jste v koncích. Strávíte hodiny, než se posunete dál.

👉🏼 Nachystali jsme vám vše, pro spolehlivý provoz webu, takže se o nic nestaráte. Pomůžeme vám:

 • s kvalitním webhostingem,
 • registrací vaší internetové adresy,
 • založení e-mailových schránek,
 • zabezpečením webu
 • a vyřešíme i ostatní technikálie.

A když si náhodou nevíte rady, kdykoliv můžete napsat. 😉

NOVÉ FUNKCE

Web poroste s vámi

Mnoho lidí se spálí na tom, že si vytvoří web, ale brzy potřebují nový s pokročilejšími funkcemi. 

To se u nás nestane. Snadno si do nich doinstalujete rozšíření.

Fungují totiž na světově nejpoužívanějším redakčním systému WordPress, na kterém vznikají malé osobní weby, ale i weby společností jako je The Walt Disney Company, Mercedes-Benz a mnoho dalších. To je dostatečný prostor, aby s vámi web rostl za cenu, kterou si můžete dovolit. 🙂

NOVÉ FUNKCE

Web poroste s vámi

Mnoho lidí se spálí na tom, že si vytvoří web, ale brzy potřebují nový s pokročilejšími funkcemi. 

To se u Webovek s úsměvem nestane. Snadno si do nich doinstalujete rozšíření.

Fungují totiž na světově nejpoužívanějším redakčním systému WordPress, na kterém vznikají malé osobní weby, ale i weby společností jako je The Walt Disney Company, Mercedes-Benz a mnoho dalších. To je dostatečný prostor, aby s vámi web rostl za cenu, kterou si můžete dovolit. 🙂

Tvorba webových stránek

POMOC NA DOSAH

Když potřebujete, poradíme vám

Pokud jste tvorbou webu „nepolíbení“, ale toužíte to vyzkoušet, máme pro vás zázemí, ve kterém to zvládnete.

Začnete v předpřipravené šabloně vzhledu webu, kterou si na pár kliknutí přizpůsobíte.

Pomocí online kurzu si webovky dotvoříte krok za krokem k obrazu svému.

Když budete mít dotaz, napíšete do diskuze přímo v kurzu nebo na náš e-mail. Pokud by ani to nestačilo, můžete využít služeb našich profesionálních webmasterů.

KOLIK STOJÍ WEB

Cena

Kdysi se musely weby programovat a stály statisíce. Dnes si web vytvoříte sami a můžete ho mít levnější, jak vyúčtování mobilního tarifu.

Navíc díky tomu, že se staráme o stovky webů, tak u nás získáte lepší cenu, než kdybyste si nakupovali komponenty potřebné pro fungování webu sami. Proto tohle řešení využívají začátečníci i profesionálové.

SPOLEHLIVÝ WEB

TITAN

 • Adresa webu (doména) na 1. rok
 • Uložiště pro web (webhosting s prostorem 2 GB)
 • Neomezeně e-mailových adres
 • Instalace webu (redakční systém WordPress a Elementor PRO)
 • Nastavení webu a jeho zabezpečení, aby vše běželo jako po másle
 • Licence na rozšiřující software a pravidelné aktualice
 • Neomezená tvorba stránek
 • E-mailová podpora a možnost služeb profesionálního webmastera

Bonus: Videokurz tvorba webu pro začátečníky

Bonus: Vzory stránek se zásadami ochrany osobních údajů a cookies

331 /měs.

roční platba 3970
(4804 Kč s DPH)

Je možné poskytnout množstevní slevu.

SPOLEHLIVÝ WEB

TITAN

Webhosting

Dostatečný prostor pro web (2 GB) i e-maily (neomezeně), záloha dat 30 dní a certifikát pro HTTPS včetně pravidelné kontroly webhostingu a jeho konfigurace pro plynulý chod webu.

Licence pro software

Neomezené používání aplikace Elementor PRO pro snadnější úpravy webu. K dispozici získáte veškeré funkce PRO verze.

Cena správy webu zároveň zahrnuje další rozšíření (pluginy), které jsou jinak jen v placených PRO verzích.

Technická podpora

V okamžiku, kdy se něco ne vaší vinou pokazí, vyřeší to s vámi zdarma naše e-mailová technická podpora. Obratem se na to podíváme a opravíme.

Podpora webmastera

Pokud si s něčím nebudete vědět rady, budete potřebovat něco upravit na webu nebo jen zkonzultovat své další kroky a nastavení stránek, je vám k dispozici váš osobní webmaster, který má WordPress a všechny jeho nádstavby v malíčku. Cena se odvíjí od hodinové sazby (1000 Kč + DPH) a časové náročnosti zadaného úkolu.

Zabezpečení

Nadstandardní zabezpečení webu proti napadení hackerem a virům včetně skenování webu, které dokáže odhalit chyby a nesrovnalosti.

Aktualizace

Pravidelná aktualizace redakčního systému webu a všech jeho rozšíření zvýší bezpečnost vašeho webu a zároveň tak budete mít k dispozici vždy nejnovější funkce.

Doména

Ještě nemáte svou adresu webu (např. adresawebu.cz)? Pořídíme ji za vás a vše potřebné pro svůj web tak budete mít na jednom místě. Ceník domén na vyžádání.

3970

ODHALTE TAJEMSTVÍ

Tvorby obsahu 7 důležitých stránek webu

Víme, že není jednoduché rozvrhnout a připravit obsah na web, proto jsme připravili tuto praktickou PDF příručku. Naučíte se psát lepší texty, dozvíte se, jak fotit fotky nebo jak by měla vypadat struktura webu.

TECHNICKÁ VÝBAVA

Technikálie aneb na čem fungují weby u nás

Doména

ADRESA WEBU

Jako registrátora domén využíváme Wedos.

Doména je pod našim účtem, abychom mohli rychle dělat potřebná nastavení. Zároveň se staráme o prodlužování a vy máte na jedné faktuře vše, co je k webu potřeba.

Vlastníkem domény jste vždy vy (majitele domény vždy uvádíme vaše kontaktní údaje) a můžete si ji kdykoliv převést jinam, takže ji máte plně pod kontrolou.

Webhosting

ULOŽIŠTĚ

Využíváme spolehlivého webhostingového poskytovatele Webglobe.

Zde máme vlastní VMS servery. Pro váš web nastavíme tyto parametry:

 • 2 GB prostor pro FTP (většině webů dostačuje cca 500 MB, je možnost navýšit za 197 Kč + DPH / 1 GB / ročně)
 • 1x MySQL databáze (prostor využit z FTP)
 • HTTPS (SSL certifikát Let’s Encrypt zdarma)
 • Garance dostupnosti 99,9 %
 • Pravidelné zálohování webu s dobou uchování zálohy 30 dnů
 • E-maily: neomezený počet s neomezenou velikostí přes službu EmailProfi od Seznam.cz

Redakční systém

APLIKACE NA TVORBU A ÚPRAVU WEBU

Web běží na redakčním systému WordPress, který je nejrozšířenějším systémem světa. 42 % webů používá WordPress. Od malých blogů až po největší zpravodajské online servery.

Díky redakčnímu systému máte do webu své přihlašovací údaje, díky kterým ho můžete snadno upravovat bez znalosti programovacího jazyka. Podobným způsobem, jako kdybyste upravovali dokument ve Wordu.

Pluginy

ROZŠÍŘENÍ A FUNKCE

Pluginy jsou rozšíření, která se instalují do WordPressu, aby přidaly další funkce nebo aby se s webem lépe pracovalo. My vám poskytneme v rámci správy webu tyto prémiové pluginy. Uvádíme u nich i cenu, pokud byste si je kupovali samostatně.

Elementor PRO

Rozšíření, které významným způsobem usnadňuje tvorbu webu. Díky němu snadno upravíte stránky, vložíte do nich obsah nebo taky použijete předpřipravené grafické šablony. 1070 Kč ročně

Solid Security Pro

Bezpečnostní plugin, který hlídá, jestli je web v pořádku a upozorňuje na případná bezpečnostní rizika. Znesnadní hackerům a robotům, aby se dostali do webu a mohli ho poškodit nebo zavirovat. 1760 Kč ročně

Crocoblock

Plugin, který rozšiřuje funkce. Díky němu můžete na webu vytvořit kalendář akcí, katalog nabízených nemovitostí nebo i rezervační kalendář. A má spoustu dalších funkcí. 2860 Kč ročně

WP-Rocket

Rychlost webu je něco, co může dost znepříjemnit prohlížení návštěvníkovi, ale taky ovlivňuje pozici ve vyhledávači. Proto používáme tento plugin, který pomáhá webovky zrychlit. 1070 Kč ročně

WPML

Tento plugin umožňuje vytvořit multijazyčný web. To znamená, že si stránky webu přeložíte do dalších jazyků, nakopírujete stránky a vložíte texty s překladem. Do menu se umístí vlaječky pro přepínání jazyku webu. Doinstalováváme na vyžádání. 500 Kč ročně

 

Samostatné pluginy by vás pro 1 web vyšly na 7260 Kč ročně. Kdežto v rámci správy webu je máte ZDARMA, zaplatíte za správu pouze 3970 Kč + DPH ročně a to i s náklady na webhosting, správu, podporu a podobně. To se mi líbí, chci správu webu S ÚSMĚVEM →

CO SE O WEBOVKÁCH ŘÍKÁ

Co říkají o Webovkách jejich uživatelé

Znáte to, můžeme vám toho o nás navykládat spoustu, ale stejně největší váhu má to, jak o Webovkách mluví jejich uživatelé:

S provozem i správou mé webové stránky jsem velmi spokojená. Díky Webovkám s úsměvem můžu pracovat nejen s profi verzemi důležitých nástrojů, tak i v případě jakéhokoliv dotazu byla vždy odpověď/pomoc opravdu rychlá. Vím, že se na Webovky s úsměvem můžu stoprocentně spolehnout.
Katarína Rytířová
Využila jsem této možnosti a jsem nadšená. Technická podpora funguje skvěle a videa jsou perfektní. 🥳👍🏼 Tvorba byla docela jednoduchá, mohla jsem si s tím pohrát a hlavní výhodu vidím v tom, že nemusím nikoho žádat o úpravy nebo přidání dalších stránek. Už to umím sama 👏🏼😁. Moc dík, že to děláte pro lidi jednoduchý 😉.
Markéta Jokešovárealitní makléřka
Potřebovali jsme jednoduchý web pro Dalibora Jandu, naše hudební vydavatelství Hurikán Records a Agenturu Hurikán. Nepotřebovali jsme nic velkého, jen běžné prezentační webové stránky.

U Webu S ÚSMĚVEM nám zařídili všechny technické záležitosti podle našich představ a za pár korun ročně.

Díky jejich pomoci jsme si vytvořili web sami a když jsme si s něčím nevěděli rady, vždy svižně podali pomocnou ruku. Jsme rádi, že jsme našli skvělého parťáka pro naše weby.
Dalibor Janda a jeho realizační tým Hurikán Recordswww.daliborjanda.cz

CESTA K WEBOVKÁM

Jak si vytvořit webovky

 • 1
  Vymyslete adresu svého webu a dokončete objednávku.
 • 2
  Než vám webovky nainstalujeme, připravte si obsah, který na ně budete vkládat.
 • 3
  Vytvořte web – zvolte barvy, vyberte písmo, nahrajte fotky, doplňte texty.