fbpx

JEDNODUCHÁ TVORBA WEBOVÝCH STRÁNEK

JAK SI VYTVOŘIT WEBOVÉ STRÁNKY SAMOSTATNĚ

Už nemusíte čekat a platit programátory zlatem, aby vám naprogramovali web, který si pak ani neupravíte. Jde to snadněji a s úsměvem.

TVORBA WEBU, KTEROU ZVLÁDNETE

S Webovkami s úsměvem to zvládnete

Rádi bychom ulehčili práci a nezatížili peněženku lidem, kteří si chtějí vytvořit webové stránky, ale nechtějí řešit těch „milion a jedna“ věcí, které je potřeba udělat, aby web správně fungoval. Chápeme, že ne každý je technický typ a proto je vše nachystané pro tvorbu webových stránek tak, že to zvládnete i když nejste ajťák.

JEDNODUCHOST

Jednoduché úpravy webových stránek

Web by měl být v systému, ve kterém si jej jednoduše tvoříte a upravujete, i když nejste zkušený ajťák. Snadno se přihlásíte, rozkliknete stránku, přepíšete text, vložíte nový a je hotovo.

Koukněte, jak snadno to jde u Webovek s úsměvem 👉🏼

TECHNIKÁLIE

Technické záležitosti nemusíte řešit

👉🏼 Ve Webovkách s úsměvem jsme pro vás nachystali vše pro spolehlivý provoz webu, takže se o nic nestaráte. Kvalitní webhosting, registrace vaší internetové adresy, založení e-mailových schránek, zabezpečení webu a ostatní technikálie nechte na nás. A když si náhodou nevíte rady, tak kdykoliv napíšete. 😉

NOVÉ FUNKCE

Web poroste s vámi

Mnoho lidí se „spálilo“ na tom, že si vytvořili web, ale brzy jej přerosli a museli tvořit nový, protože ten stávající neměl funkce, které potřebovali.

To se u Webovek s úsměvem nestane, dají se do nich doinstalovat rozšíření. Fungují totiž na světově nejpoužívanějším redakčním systému WordPress, na kterém vznikají malé osobní weby i weby společností jako je The Walt Disney Company, Mercedes-Benz a mnoho dalších. To je dostatečný prostor, aby s vámi web rostl za cenu, kterou si můžete dovolit. 🙂

POMOC NA DOSAH

Pomoc s webem

Pokud jste ještě tvorbou webu „nepolíbeni“, ale toužíte to vyzkoušet nebo se nepovažujete za technický typ, tak pro vás jsme nachystali zázemí, se kterým to zvládnete.

Začnete s předpřipravenou šablonou vzhledu webu, kterou si na pár kliknutí přizpůsobíte.

Je pro vás připraven kurz: Tvorba webu pro začátečníky, díky kterému si krok za krokem webovky dotvoříte k obrazu svému.

Když budete mít dotaz, tak můžete psát do diskuze přímo v kurzu nebo na náš e-mail. Když to nebude stačit nebo se nakonec rozhodnete využít služeb profesionála, tak stačí si objednat jeho služby.

ODHALTE TAJEMSTVÍ

Tvorby obsahu 7 důležitých stránek webu

Víme, že není jednoduché rozvrhnout a připravit obsah na web, proto jsme připravili tuto praktickou PDF příručku. Naučíte se psát lepší texty, dozvíte se, jak fotit fotky nebo jak by měla vypadat struktura webu.

CO SE O WEBOVKÁCH ŘÍKÁ

Nejlépe o nich mluví ostatní

Znáte to, můžeme vám toho o nás navykládat spoustu, ale stejně největší váhu má to, jak o naší práci mluví ostatní. Tak jim dejme prostor…

„Spolupráce byla bezchybná. Jsem nadmíru spokojen.“

„Webmastera si určitě budu chtít znovu najmout na další projekt.“

„Ze strany webmastera profesionalita a výborný přístup.“

„Jsem náročný k práci ostatních, ale tady to vysoce předčilo očekávání.“