3 důvody, proč nemáte nové zákazníky z internetu a jak to napravit

3 důvody, proč nechodí zákazníci přes internet

Dovolím si říct: „Neinvestujte ani jednu další korunu do internetové propagace a do aktivit na internetu.“

Ne v případě, pokud si nejste vědomi těchto 3 největších chyb a důvodů, proč dnes firmy na internetu vyhazují peníze oknem.

Může to být i váš důvod, proč se náklady na online propagaci nevrací tak, jak čekáte.

Toto video vám ukáže na příčiny, které u vás nemusí být na první pohled zřejmé a zároveň si ukážeme strategie, které dnes na internetu fungují skvěle.

Dnes se mluví o internetu jako o jedinečné příležitosti pro dnešní podnikatele. Boom sociálních médií, online marketing, SEO, PPC a spousty dalších oblastí. Nejvíce ztraceny jsou v tomto na internetu malé a střední firmy, menší podnikatelé. Kvalitní experty a agentury si totiž nemohou dovolit a ostatní je obvykle tahají za nos. Je však čas o sobě dát na internetu pořádně vědět teď a v dalších měsících. Je čas poznat, co na internetu opravdu funguje a co je jen nafouklá bublina.

Existují 3 oblasti, které jsme označili ze zkušeností a z praxe za největší důvody, proč se firmám investice do marketingu na internetu nevrací a noví zákazníci nepřicházejí přes internet. Pojďme se na ně podívat. Jsou to:

  1. Neumíme najít na internetu své potenciální zákazníky
  2. Neumíme upoutat pozornost
  3. Neumíme udělat z návštěvníka webu svého zákazníka

Ve videu si je rozebereme podrobněji.

Jsem online tvůrce s úsměvem :) Pomáhám podnikatelům stát se v jejich oboru superhrdiny na internetu a to díky webu a online marketingu. Snažím se jim ukázat, jak žít a podnikat s úsměvem (nejen) díky internetu :) Jsem tvůrce WEBů s úsměvem a zároveň učím podnikatele, jak si udělat web a z webu svého obchodníka a být úspěšnými v internetovém světě. Jsem také součástí firmy Davida Kirše, který je jeden z TOP online marketerů v ČR.

30 Nejčastějších chyb na webu

kvůli kterým působíte neprofesionálně

Objevte nejčastější chyby na webech, které vám zbytečně ubírají na profesionalitě. V PDF ebooku se také dozvíte možnosti a řešení, jak chyby na svém webu napravit.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Osobní údaje zpracováváme podle těchto zásad.