Kopírováním textů na svůj web jen ztratíte. TIP #15

Myslím, že to napadlo většinu začínajících na internetu. Vidí u někoho ze svého oboru na internetu super texty a obsah, tak by si jej rádi zkopírovali i na svůj web.

Jenže toto je obrovský průser z pohledu vyhledávačů. Pokud třeba Google zjistí, že máte stejné texty na webu, tak on si jednoduše ověří, kde byl ten text jako první a u toho druhé webu si poznačí trestné body a ve svém vyhledávání ho posune dozadu.

Navíc pro uživatele webu, pokud to takto uvidí, tak to nepůsobí vůbec důvěryhodně a to nemusím ani zmiňovat porušení autorských práv.

Proto v žádném případě odnikud nekopírujte texty. Nechte se inspirovat tématem a zpracujte jej po svém.

Jsem online tvůrce s úsměvem :) Pomáhám podnikatelům stát se v jejich oboru superhrdiny na internetu a to díky webu a online marketingu. Snažím se jim ukázat, jak žít a podnikat s úsměvem (nejen) díky internetu :) Jsem tvůrce WEBů s úsměvem a zároveň učím podnikatele, jak si udělat web a z webu svého obchodníka a být úspěšnými v internetovém světě. Jsem také součástí firmy Davida Kirše, který je jeden z TOP online marketerů v ČR.

30 Nejčastějších chyb na webu

kvůli kterým působíte neprofesionálně

Objevte nejčastější chyby na webech, které vám zbytečně ubírají na profesionalitě. V PDF ebooku se také dozvíte možnosti a řešení, jak chyby na svém webu napravit.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Osobní údaje zpracováváme podle těchto zásad.