Vyhledávače zaujmete kvalitním obsahem, který odpovídá na otázky těch, co ve vyhledávači hledají. TIP #26

Kvalitní, užitečný, hodnotný jsou synonyma pro obsah, který lidé na internetu hledají. Takový obsah chtějí číst.

Pokud jim takový obsah na svém webu nabídneme ze svého oboru, tak i vyhledávače rádi takové webové stránky zařadí do svého vyhledávání a ukážou ve svých výsledcích vyhledávání na určité vyhledávané výrazy (klíčové slova).

Vyhledávače jako je Google a Seznam fungují na tom princimu, že chtějí vyhledávajícím nabídnout odkazy na ten nejlepší obsah, pokud by to tak nebylo, tak tyto vyhledávače nebudou fungovat a nebyly by to ty nejnavštěvovanější stránky na internetu.

Publikujte na svém webu užitečný obsah ze své oblasti a udělejte vždy u něj základní nastavení pro vyhledávače.

Jsem online tvůrce s úsměvem :) Pomáhám podnikatelům stát se v jejich oboru superhrdiny na internetu a to díky webu a online marketingu. Snažím se jim ukázat, jak žít a podnikat s úsměvem (nejen) díky internetu :) Jsem tvůrce WEBů s úsměvem a zároveň učím podnikatele, jak si udělat web a z webu svého obchodníka a být úspěšnými v internetovém světě. Jsem také součástí firmy Davida Kirše, který je jeden z TOP online marketerů v ČR.

30 Nejčastějších chyb na webu

kvůli kterým působíte neprofesionálně

Objevte nejčastější chyby na webech, které vám zbytečně ubírají na profesionalitě. V PDF ebooku se také dozvíte možnosti a řešení, jak chyby na svém webu napravit.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Osobní údaje zpracováváme podle těchto zásad.