fbpx

ŽIVÉ VYSÍLÁNÍ ROZHOVORU NA TÉMA

JAK SE ZVIDITELNIT NA GOOGLU

V rozhovoru se SEO specialistkou, Michaelou Novotnou, si budeme povídat o tom, jak optimalizovat své webové stránky pro vyhledávače. Zajímá vás jak dostat web na první stránku vyhledávání na Google a získat návštěvníky z vyhledávačů? To vše objasníme v rozhovoru.

čtvrtek 26. 5. 2022

živě od 19 hod., na cca hodinku

Michaela Novotná

bude hostem

OTÁZKY, KTERÉ VÁS ZAJÍMAJÍ

Zeptám se hosta mimo jiné

Proč je důležité být na první stránce ve vyhledávání?
Jak začít optimalizovat web hned bez pomoci profesionála?
Co v rámci optimalizace webu přináší nejlepší výsledky?
Jaká čísla sledovat v rámci SEO, abychom věděli, že jdeme správným směrem?

Své otázky ve vysílání můžete klást i vy, na konci rozhovoru vám je zodpovíme.

Chyťte si své místo:

Nechejte nám tady svůj e-mail a my vám pošleme připomínku a odkaz na vysílání.

Stisknutím tlačítka souhlasíte s tím, že vám pošleme na vložený e-mail odkaz na vysílání, které je zdarma pro odběratele našich e-mailů z oblasti webu a online marketingu. Na e-maily se můžete těšit zpravidla 1x měsíčně. Pokud už nebudete chtít e-maily dále dostávat, kdykoliv můžete tento souhlas odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé zprávě. Vaše údaje bude spravovat má firma S ÚSMĚVEM s.r.o podle těchto zásad zpracování a ochrany osobních údajů.

Vysílání začíná za

S KÝM SE NA VYSÍLÁNÍ UVIDÍTE

Host

Michaela Novotná

SEO specialistka
Optimalizaci pro vyhledávače se věnuji zhruba 7 let. Tehdy mě poprvé pohltilo tajemno okolo algoritmu vyhledávání, který jsem chtěla pochopit při tvorbě mých prvních webových stránek. Toužila jsem předat uživatelům důležité informace a zajímalo mě, jak být na internetu vidět. Oproti placené reklamě se však jednalo o dlouhodobou cestu. Ta mě zaujala a velmi lákala, nebyla totiž jednoduchá a přímočará. Následně jsem se ze samouka a absolventa SEO kurzů propracovala k prvním klientům a projektům.

Dnes mám za sebou desítky klientů a SEO mě nepřestalo fascinovat. Proč? Algoritmus se neustále mění dle potřeb uživatele a ten je na prvním místě – vše je dokonale promyšleno. A o to jde. Poskytnout hodnotný obsah. Kromě SEO řídím také vlastí start-up stejně jako se věnuji datovému marketingu a obsahu webů. Poskytování hodnotných informací a produktů na internetu považuji totiž za zcela zásadní.

Daniel Križák

moderuje a zpovídá hosty za vás
Jsem nadšenec do webů a online marketingu. :)
Rád hledám jednoduchá řešení a možnosti propojení podnikání a online světa.
Proto s týmem skvělých webmasterů vytváříme osobní, podnikatelské a firemní webové stránky s jednoduchou editací. A s týmem markeťáků je propagujeme, aby se dostaly k více lidem.