PŘIPOJ SE DO TÝMU

WEBMASTER S ÚSMĚVEM

Zajímá tě a bavila by tě tvorba webů ve WordPressu? Máš kreativity na rozdávání a technické věci ti nejsou cizí? Zároveň máš rád(a) svobodu, ale nechceš být na to sám(a)? Spolupracuj s námi jako webmaster(ka).

Aktuálně máme obsazenou tuto pozici, ale i tak pokud tě zajímá, tak nám dej o sobě vědět přes dotazník dole na stránce. Jakmile se uvolní místo, budeš u nás už v evidenci ;-)

KDO JSME

Co děláme

Web a Marketing S ÚSMĚVEM je tým, který vytváří webové stránky pro podnikatele a menší firmy a zároveň poskytujeme online marketingové služby.

Děláme weby, které jsou jednoduché, graficky pěkné a čisté, stránky jsou v redakčním systému WordPress s rozšířením Elementor a zákazník si je pak díky video návodům jednoduše upravuje.

Web jen nevytvoříme, ale dále se o něho staráme, aby po technické stránce vše fungovalo.

NÁPLŇ NAŠÍ SPOLUPRÁCE A JAKÉ DOVEDNOSTI MÍT

Jsi to ty?

 • Máš zkušenosti s tvorbou webových stránek ve WordPressu, ideálně ve spojení s Elementorem, případně také Miowebem
 • Chuť a nadšení učit se a stále se vzdělávat v oblastech okolo webů.
 • Máš cit pro design - nemusíš být grafik, ale chceme aby vytvořený web vypadal designově pěkně, zároveň umíš upravit fotky v nějakém grafickém programu (od Canvy po Photoshop) nebo taky vytvořit jednoduchý obrázek.
 • Umíš si poradit s obsahem, i když podklady od klienta nejsou dokonalé.
 • Nebojíš se nastavování různých online aplikací, které doplňují web (rezervační – např. Reenio, prodejní – např. FAPI nebo Shoptet, e-maillingové – např. SmartEmailing).
 • Výhodou jsou základy HTML, CSS (nemusíš umět programovat, ale základní orientace v kódu je výhodou i když se při tvorbě webu v šabloně s kódem moc nesetkáš).
 • Je na tebe spoleh a zodpovědnost je tvá silná stránka.
 • Máš volné kapacity min. 120 hodin měsíčně (6 hod. denně).

CO OD NÁS MŮŽEŠ ČEKAT

Za spolupráci nabízíme

 • Práci z domu se zázemím týmu.
 • Flexibilní pracovní dobu - je na tobě v kolik hodin budeš pracovat, většina z nás má však prostor v klasické pracovní době, proto musíš být na drátě pro komunikaci, tvořit můžeš klidně v noci.
 • Svobodu a spolupráci na živnosťák - máme rádi podnikatelské myšlení a rádi si poslechneme tvé nápady, jak můžeme společně růst.
 • Zajímavé finanční ohodnocení z uskutečněných prací formou hodinové sazby, která roste podle tvých zkušeností a výkonnu.
 • Vzdělávání a know-how v oboru - technologie jdou pořád dopředu a je pořád co objevovat, my si to nechceme nechávat pro sebe, proto cokoliv nového objevíme, tak to sdílíme, protože to celý tým posouvá vpřed.
 • Propagaci a získávání zakázek - zajišťujeme propagaci naší společné práce a hledání nových klientů.
 • Nepracovní benefity a srandu - vzdělávání, pohybové aktivity,...
 • Nejsme dokonalí, ale snažíme se ze sebe vydat maximum, protože věříme, že člověk může dělat zázraky, když chce a je jim otevřen.

CO ZÍSKÁŠ SPOLUPRACÍ S NÁMI

Připoj se do týmu webmasterů S ÚSMĚVEM

🪢

TÝM JE VÍCE NEŽ JEDNOTLIVEC

Zázemí pro sebe

S námi na to nebudeš sám(a). Máme přesný systém, jak pracovat se zákazníkem od toho, kdy vyplní poptávku až po předávání jednotlivých služeb.

O získávání klientů a komunikaci s nimi je kompletně postaráno, takže se můžeš plně soustředit na svou specializaci a to, co tě baví.

Zároveň je zde zázemí týmu, takže pokud si s něčím nebudeš vědět rady, tak ti rádi podáme pomocnou ruku, jsme jeden tým.

U nás to není jen o práci a odměně za ni, ale můžeš získat i další benefity, jako jsou vzdělávání v různých oblastech, akce s týmem nebo pohybové aktivity.

👍🏼

TOHLE KLIENTI OCENÍ

Spolehlivější servis pro klienty

Je jasné, že jednotlivec nemůže znát všechny oblasti, které s webem a marketingem souvisí. Také pokud se o klienta stará jeden specialista, tak je vše závislé na něm a pomalu si nemůže vzít dovolenou, protože musí být klientovi k dispozici.

Kdežto v týmu to má výhody, jak pro klienta, tak pro markeťáka. Klient získává větší spektrum služeb, které jsou kvalitnější a současně má jistotu, že se o něj někdo postará, i když jeho webmaster není zrovna k dispozici. No a ty si můžeš v klidu užít dovolenou s tím, že se domluvíš v týmu na záskoku.

Navíc s klientem vždy komunikuje projekťák, který koordinuje tým. Pro klienta je to takto příjemější, protože komunikuje s jedním člověkem a ty se tak můžeš také více soustředit na svou práci.

💰

PENÍZE K TOMU PATŘÍ

Slušnou odměnu za svoji práci

Za svoji práci dostaneš samozřejmě dobře zaplaceno. Vytváříme většinou menší prezentační weby pro podnikatele, ale občas i něco většího. Každopádně budeš mít svou hodinovou sazbu a čas si evidovat v naší aplikaci. Na konci měsíce pak pošleš fakturu.

Zároveň si u nás vytváříš stabilnější příjem, protože máme rádi dlouhodobou spolupráci a spokojené klienty. Tím pádem máš stálé klienty, o které se staráš. Někteří naši webmasteři se věnují jen několika VIP klientům a ti je pak zvou i na svou svatbu a podobně. :-)

Výše odměny záleží na tvé šikovnosti a výsledcích.

📣

PROPAGACI NECH NA NÁS

Kompletní marketing

O marketing, propagaci a získávání nových klientů se staráme komletně my. Pokud tedy v této oblasti nemáš ambice, klidně tuto oblast můžeš nechat na nás.

Současně ti vytvoříme osobní stránku jako tvůrce webů, kam můžeš směřovat své zákazníky a tvorba jejich webů pak připadne přímo tobě.

Samozřejmostí je, že pokud přivedeš nového zákazníka přímo ty např. přes své stránky, blog nebo jiný druh propagace, získáváš tím navíc speciální odměnu navíc.

NÁŠ STÁVAJÍCÍ TÝM

S kým budeš spolupracovat?

zakladatel a tvůrce úsměvů
projekťák, webmaster a spolumajitel
projekťák, webdesigner a spolumajitel

Daniel
MAREK

webmaster

Oskar
NOVÁK

webmaster

Michaela
NOVOTNÁ

královna SEO a datových analýz

Sylvie
PEKÁRKOVÁ

copywriterka a obsahová specialistka

Nikola
SEDLOŇOVÁ

copywriterka

Tereza
POŘÍZKOVÁ

copywriterka

Dominika
CIOSOVÁ

expertka přes analytiku

Klára
LÍPOVÁ

specialista na obsah sociálních sítí

Jiří
JIROUT

profík na reklamní kampaně na sociálních sítích

Kristýna
ŠMEJKALOVÁ

specialista na obsah sociálních sítí a Google Ads

LÍBÍ SE TI TO A ZAJÍMÁ TĚ, JAK SE PŘIHLÁSIT?

Jaký je další krok...

 • 1
  Vstupní dotazník
  Zajímá tě tato spolupráce a máš vážný zájem se zapojit? Vyplň formulář níže a dostaneš se na náš vstupní dotazník s pár příklady, tím nám dáš o sobě vědět.
 • 2
  Doplňující informace
  Pokud nás zaujmeš, tak se ti ozveme, pro doplňující informace a domluvíme si 30 minutový online pohovor, abychom tě více poznali a ty nás :)
 • 3
  Zkušební období
  Jestliže se domluvíme na spolupráci, tak tě čeká 2 měsíční zkušební období během kterého se více poznáme a sladíme svůj styl práce. Předáme ti náš systém fungování a budeš spolupracovat s projekťákem na zakázkách pro klienty za nástupní hodinovou sazbu. Pokud vše klapne k oboustranné spokojenosti, stáváš se řádným členem týmu S ÚSMĚVEM :)

Pokud máš nějaké otázky, tak nám je napiš na [email protected]

Jinak pokračuj prvním krokem:

Křestní jméno*
Příjmení*
E-mailová adresa*
Jako zájemci o spolupráci ti můžeme zasílat zdarma e-maily z oblasti webů a online marketingu. Pokud si příjem těchto zpráv kdykoliv rozmyslíš, můžeš je zrušit přes tlačítko „odhlásit se“ na konci kteréhokoliv e-mailu. Odesláním formuláře souhlasíš se zpracováním osobních údajů podle těchto zásad.

NENÍ TO ONO?

Další příležitosti ke spolupráci

WEBMASTER

Zajímá tě a bavila by tě tvorba webů ve WordPressu? Máš kreativity na rozdávání a technické věci ti nejsou cizí? Spolupracuj s námi.
Více informací →