fbpx

JSEM ADÉLA MAIEROVÁ, WEBMASTER

VYTVOŘÍM VÁM
WEB S ÚSMĚVEM

Vždycky jsem chtěla dělat práci, u které zapomenete na čas. Kdy si hrajete
a z vašich nápadů pomalu zhmotňujete nějakou vizi. Když se vám pod rukama rodí a roste organismus, který zaujme na na první pohled svým designem
a funkcemi. Mám v životě štěstí, právě taková je pro mě práce s Miowebem.

K tvorbě webů jsem se dostávala postupně, tak jak jsem víc a víc pronikala
do světa on-line podnikání. Tvoření pro mě znamená radost a když mohu nechat kousek té radosti v každém webu, který vytvořím, je to pro mě velmi povznášející pocit. Zároveň je to čas, kdy dávám prostor kreativní části svého já.

Každý web je jiný a každý, který prošel mýma rukama, mě něco naučil. Miluju
tu variabilitu oborů, do kterých mohu alespoň na chvíli nakouknout a něco se dozvědět. Těším se proto na všechny další, které na mě ještě čekají. Ráda
pro Vás navrhnu osobní, podnikatelský nebo firemní web či e-shop.

Motto: „Podpořte své podnikání skvělým webem.“

Adéla Maierová

„Naprostá spokojenost, příjemná komunikace a krásný výsledek :-) Budu doporučovat :-)“

„Webmaster poradil vždy něco navíc.“

„Veľmi pekne vám ďakujem.“

CO DĚLÁM

Podrobnosti o mé práci

Písek

+420 731 163 167

Mé služby:

Tvorba prezentačních webů

Je čas na nový web? Pokud chcete mít profesionální a moderní web, který zaujme na první pohled a vaši zákazníci na něj budou rádi chodit, navíc si web upravíte jednoduše sami bez programátora, ale nechcete web tvořit od začátku sami, tak je zde pro vás tvorba webu profesionálem.

Nastavení aplikace SmartEmailing.cz

Pouštíte se do vod e-mail marketingu a chcete profesionální aplikaci SmartEmailing? Pomůžeme vám s nastavením této aplikace, tak abyste i vy mohli začít komunikovat s vašimi zákazníky a potenciálními zákazníky, díky e-mail marketingu.

Nastavení aplikace FAPI.cz

Už vás nebaví vyřizovat objednávky přes internet ručně? Využijte aplikaci FAPI pro automatizovaný prodej přes svůj web. Rádi vám ji pomůžeme nastavit a prodej zautomatizovat.

Konzultace k webu a marketingu

Chcete zkonzultovat strategii svého webu nebo svou marketingovou taktiku? Chcete, aby se někdo podíval na váš web očima nezaujatého potenciálního zákazníka a zároveň vám dál profesionální rady a tipy na vylepšení? Domluvte si online konzultaci.

Další dílčí práce, úpravy, nastavení na webu i kolem

Potřebujete udělat nějakou větší změnu na webu, který máte vytvořený v Miowebu - doplnit další stránky či je graficky upravit a doladit nebo nastavit členskou sekci a podobně. Nebo potřebujete další různé práce okolo webu jako například nastavit Google Analytics a podobně? Rádi vám pomůžeme.

UKÁZKY TVORBY

Prozkoumejte ukázky webů a ohlasy na mojí tvorbu

Svůj web jsem se pokoušela vytvořit sama, ale brzy jsem zjistila, že je to nad mé síly. Čas, který bych potřebovala pro jeho vytvoření a hlavně pro veškeré propojení s ostatními aplikacemi byl pro mne, jako amatéra, nad moje možnosti. Při hledání profesionála jsem si nebyla jistá, jestli webmaster dokáže "vycítit" a prezentovat web tak, jak bych si to přála. Nicméně spojení s profesionálem mi přineslo nejen maximální spokojenost s výsledným webem, ale hlavně mohu ušetřený čas věnovat dalšímu vzdělávání a rozvoji ve svém oboru. Web s úsměvem doporučuji každému, kdo hledá spolehlivost, profesionalitu, citlivost k tématu, perfektní komunikaci a jednoduchost obsluhy webu.
Helena Havránkováwww.zdravestrevo-zdravyclovek.cz
Mala som už starý a nemoderný web a chcela som nový. Nevedela som však, či to zvládnem a samozrejme ani koľko ma to všetko bude stáť. Túžila som však mať web s blogom. Teraz sa teším z toho, koľkí ľudia čítajú moje príspevky. Páči sa mi aj jednanie Webu s úsměvem s klientom a taktiež je vidieť, že rozumejú tomu, čo robia.
Anna Novákováannanovakova.sk
Rozšířila jsem služby a chtěla jsem nový web, něco designovějšího, než byl ten aktuální. Při rozhodování, kým si nechat web vytvořit byla pro mne stěžejní cena a ukázky prací. Když jsem viděla Web s úsměvem, tak mi bylo jasné, že to je to co hledám.
Pomohli mi k tvorbě krásného webu, který mi spousta lidí chválí. Očekávám i narůst klientely, ale k tomu je třeba ještě vyladit marketing, na čemž taktéž spolupracuji s Webem s úsměvem.
Především oceňuji příjemnou komunikaci a ochotu, vše jde podle plánu a já mohu důvěřovat, že vše je vždy hotové dle domluvy a kvalitní.
Barbora Podolcováwww.baraessence.cz
Zkoušela jsem si web vytvořit sama podle šablon. Naštěstí jsem si velmi rychle uvědomila, že na to nemám ani zkušenost ani čas. Takže jsem začala hledat tvůrce svého webu. Reference a ukázky stránek jasně rozhodly pro Web s úsměvem.
A nyní mám vlastní prezentaci a místo, odkud mohou čerpat mí klienti informace, které nestihnu při schůzce sdělit.
Na spolupráci s webmasterem oceňuji lidskost, ochotu, profesionalitu a za nabízené služby odpovídající cenu.
Barbora Harvišovábarboraharvisova.cz

„Skvělá spolupráce, příjemná komunikace, respekt k mým požadavkům, trpělivost, když jsem chtěla stále něco měnit a vylepšovat. Naprostá spokojenost.“

„Bez jediné chyby. Jsem nadmíru spokojena. Adéla je jedničkou ve svém oboru, doslovně při tvorbě webu myslí za vás a obrovsky mi svým přístupem ulehčila práci.“

VYTVOŘÍM VÁM WEB

Osobní, podnikatelský či firemní web, e-shop nebo blog

Zkrátka a dobře vytváříme prezentační weby pro každého. Takové, které dobře zpropagují služby a produkty všeho druhu. Od firemních prezentací přes restaurace, salony krásy, řemeslníky a menší e-shopy. Naše weby s úspěchem používají konzultanti, makléři a blogeři. Jsou to individuální, přehledné weby pro každého.

VYTVOŘÍM VÁM MODERNÍ WEB, SE KTERÝM SE UKÁŽETE.

JEDNODUCHÉ ÚPRAVY

Web, který budete
upravovat s radostí

Mám rád, když to frčí a funguje, jak má. A když si můžu hodně věcí udělat sám. Je to i váš styl? Připravím vám web, který je jednoduchý na ovládání. V podstatě jen intuitivně klikáte a vybíráte. Snadno si do něj přidáte obrázky, napíšete nové texty, přidáte top novinky a produkty.

Jednoduchá úprava webu

VÁŠ OSOBNÍ WEBMASTER

Na web nebudete nikdy sami, jako váš osobní webmaster jsem vám k dispozici

Vím, že vytvořením webu práce na něm nekončí. Občas je potřeba něco upravit, vytvořit novou stránku nebo něco předělat. U webu, který vám vytvořím to zvládnete sice sami, ale občas se hodí mít po ruce svého šikovného a spolehlivého webmastera, který navede k řešení nebo podá pomocnou ruku.

Klienti se na mne často obracejí opakovaně, protože se jim starám o provoz webu po technické stránce, aby vše fungovalo, ale taky když potřebují nějaké doporučení nebo konzultaci k webu, ale i kolem něj.

FUNKCE

Co vám web s úsměvem umožní

Jednoduché úpravy

stačí se přihlásit a snadno upravíte svůj web

Responzivní design

web vypadá dokonale na počítači, tabletu či mobilu

Sociální sítě

spojení webu se sociálními sítěmi jako je Facebook, Instagram a další pro lepší sdílení

Blog

sdílet aktuality a obsah na svůj blog a přivést tak nové návštěvníky

Prodejní stránky

vytvářet prodejní a nabídkové stránky s vašimi produkty či službami

Napojení na aplikace

napojíme vám web na eshop nebo rezervační systém atd.

JAK TO PROBÍHÁ

Jak tvorba vašeho nového webu probíhá?

Jsem připraven pomoci vám vytvořit web, se kterým vaše podnikání poroste. Jak taková tvorba probíhá:

 • Nejdříve nám vyplníte nezávazný dotazník se svou představou o webu.
 • Následně si domluvíme telefonickou konzultaci, kde vaše představy probereme a řekneme si, jestli jsme schopni váš web realizovat a případně se domluvíme na podrobnostech.
 • Poté svůj zájem potvrdíte objednávkou webu.
 • Zašlete nám obsah, co vše na webu chcete mít - texty, fotky, logo a další materiály (dáme vám tipy a pracovní sešit, který vám pomůže tyto materiály zkompletovat, případně dodělat).
 • A my začínáme na webu pracovat.
 • Nastavíme web po technické stránce, ať s tím nemáte žádné starosti.
 • Vytvoříme grafickou podobu webu a strukturu, tak jak budete chtít.
 • Vložíme váš základní obsah na web.
 • Kouknete na web, jestli vám vyhovuje a začneme ladit detaily.
 • Jakmile bude vše podle vašich představ, tak web spustíme.
 • Předáme vám k němu přístupové údaje a naučíme vás s webem pracovat.
 • A i nadále vám budeme k dispozici, když budete potřebovat s webem pomoci.

Pokud se vám toto líbí, tak nám vyplňte nezávazný dotazník zde a můžeme se o vašem webu pobavit.

CENA

Kolik stojí vytvoření webu s úsměvem?

Čekáte, že takový profesionální web bude dost drahý? Myslím, že vás potěším :) Cena webu s úsměvem je daleko levnější než reklama v časopise, který po týdnu lidé vyhodí. A provoz takového webu je nižší než váš mobilní paušál.

Jednorázově za vytvoření
cca 10 stránkového webu

20.990,- Kč

14880

(18005 Kč s DPH)
Cenu přímo pro vás upřesníme po individuální konzultaci ;-)

Vytvoření webu

Vytvoření webu na vaší vlastní internetové adrese. Instalace a optimální nastavení redakčního systému Wordpress s aplikací pro jednoduchou úpravu obsahu webu.

Design

Vytvoření designu a grafických prvků webu.

Struktura webu

Vytvoření struktury webu a vložení vašeho základního obsahu až pro 10 stránek webu (další si vytváříte sami dle šablony nebo se dohodneme na ceně u rozsáhlejšího webu).

+

+ roční správa webu

3980

(4816 Kč ročně s DPH)

 • Technická podpora, aktualizace a zabezpečení webu, licence aplikace Elementor
 • Zvýhodněná hodinová sazba na práce na webu nebo konzultace
 • Náš webhosting nebo správa vašeho je ke správě webu zdarma

Webhosting a jeho správa

Webhosting s dostatečným prostorem pro web a e-maily, zálohou a certifikátem pro HTTPS. Samozřejmostí je správa webhostingu.

Licence aplikace

Licence aplikace pro snadné úpravy webu. Buď můžete využít aplikace Elementor, která je v rámci správy webu. Nebo pracujeme i v aplikaci Mioweb, která však není v ceně zahrnuta.

Podpora a zvýhodněné úpravy

Naše nadstandardní technická e-mailová podpora, kdybyste si s něčím nevěděli rady. Navíc v případě úprav na webu nebo konzultací máte u nás zvýhodněnou hodinovou sazbu.

Aktualizace

Pravidelná aktualizace redakčního systému a pluginů zvýší bezpečnost vašeho webu a zároveň tak budete mít k dispozici vždy nejnovější funkce.

Zabezpečení

Nadstandardní zabezpečení webu proti napadení hackerem a virům. Skenování webu.

Doména

Rádi se postaráme o vaši doménu (adresu webu). Můžete ji mít u nás, tím pádem budete mít vše potřebné pro svůj web pod jednou střechou.