Řekněte vyhledávačům o svém webu a nových stránkách. TIP #24

Chcete, aby váš web zařadily vyhledávače jako je Google či Seznam do svého vyhledávání a zobrazovali jej lidem? V tom případě byste si u jednotlivých stránek webu měli nastavit popisky, které mají ve vyhledávání zobrazovat, tak zvané SEO nastavení. Více se o něm dozvíte v tomto článku.

No a jako druhý krok byste měli vyhledávače vždy upozornit, pokud máte nový web nebo pokud jste vytvořili novou stránku na webu či napsali článek na blog. A jak to udělat? Stačí vložit tu konkrétní adresu dané stránky do vyhledávače Google zdeSeznam zde. Tím pádem se vyhledávače rychleji o nové stránce či článku na blogu dozví. Jinak byste museli čekat než se náhodou vyhledávač podívá na váš web a zjistí, že tam je něco nového. A to může trvat týdny.

Pokud navíc máte firemní či podnikatelské stránky, tak nezapomeňte svůj web zapsat také do firemních katalogů vyhledávačů. Můžete se tak jednodušeji dostat do vyhledávání a taky na mapu.

Daniel Križák
Jsem webmaster a markeťák S ÚSMĚVEM :)
Tvorba internetových stránek mne fascinuje od chvíle, kdy jsem na internet nahrál svůj první web. Každý web je pro mne umělecké dílo, které může vidět celý svět. Daleko důležitější však je, jaký přinese užitek. Nesmírně mne na tom baví hledání jednoduchých řešení a možností propojení podnikání a online světa internetu.
Proto s týmem skvělých webmasterů vytváříme osobní, podnikatelské a firemní webové stránky s jednoduchou editací. Takové, které kvalitně prezentují služby, projekty a produkty všeho druhu.
Navíc jsem nadšený do online vzdělávání. Rád předávám své zkušenosti na blogu, videích a návodech nebo seminářích.

21 nejčastějších chyb na webu, kvůli kterým působíte neprofesionálně

Objevte nejčastější chyby na webech, které vám zbytečně ubírají na profesionalitě. V PDF ebooku se také dozvíte možnosti a řešení, jak chyby na svém webu napravit.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Osobní údaje zpracováváme podle těchto zásad.

  • Hodnocení našich služeb
  • OBJEVTE 3 KROKY K

    WEBU, KTERÝ VÁS BUDE KVALITNĚ PREZENTOVAT