Řekněte vyhledávačům o svém webu a nových stránkách. TIP #24

Chcete, aby váš web zařadily vyhledávače jako je Google či Seznam do svého vyhledávání a zobrazovali jej lidem? V tom případě byste si u jednotlivých stránek webu měli nastavit popisky, které mají ve vyhledávání zobrazovat, tak zvané SEO nastavení. Více se o něm dozvíte v tomto článku.

No a jako druhý krok byste měli vyhledávače vždy upozornit, pokud máte nový web nebo pokud jste vytvořili novou stránku na webu či napsali článek na blog. A jak to udělat? Stačí vložit tu konkrétní adresu dané stránky do vyhledávače Google zdeSeznam zde. Tím pádem se vyhledávače rychleji o nové stránce či článku na blogu dozví. Jinak byste museli čekat než se náhodou vyhledávač podívá na váš web a zjistí, že tam je něco nového. A to může trvat týdny.

Pokud navíc máte firemní či podnikatelské stránky, tak nezapomeňte svůj web zapsat také do firemních katalogů vyhledávačů. Můžete se tak jednodušeji dostat do vyhledávání a taky na mapu.

Jsem online tvůrce s úsměvem :) Pomáhám podnikatelům stát se v jejich oboru superhrdiny na internetu a to díky webu a online marketingu. Snažím se jim ukázat, jak žít a podnikat s úsměvem (nejen) díky internetu :) Jsem tvůrce WEBů s úsměvem a zároveň učím podnikatele, jak si udělat web a z webu svého obchodníka a být úspěšnými v internetovém světě. Jsem také součástí firmy Davida Kirše, který je jeden z TOP online marketerů v ČR.

30 Nejčastějších chyb na webu

kvůli kterým působíte neprofesionálně

Objevte nejčastější chyby na webech, které vám zbytečně ubírají na profesionalitě. V PDF ebooku se také dozvíte možnosti a řešení, jak chyby na svém webu napravit.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Osobní údaje zpracováváme podle těchto zásad.