Nastavte si u každé stránky webu, co o ní mají říct vyhledávače. TIP #23

Internetové vyhledávače, jako je Google či Seznam prohledávají jednotlivé stránky vašeho webu a ukládají si k nim pár údajů, které pak zobrazují k té dané konkrétní stránce ve výsledcích svého vyhledávání.

Je tedy dobré mít u každé stránky na webu nastaven její titulek a krátký popisek, takzvané SEO nastavení nebo Meta Title a Meta Description , protože to je to, co vyhledávač zobrazí, když člověk hledá něco, čeho se týká některá stránka vašeho webu.

Je však velkým omylem, že vyhledávače odkazují jen na úvodní, home stránku webu. NE. Vyhledávače odkazují vždy na konkrétní stránku na webu, která se nejvíce týka tématu okolo hledaného výrazu, který do vyhledávače někdo zadal. Proto nastavení titulku a popisku pro vyhledávače je ideální mít pro jednotlivé, konkrétní stránky.

Titulek a popisek by vždy měl být unikátní pro tu jednotlivou stránku a je potřeba dodržet počet znaků! U titulku max. 55 znaků a u popisku max. 150 znaků.

Více na téma SEO nastavení se dozvíte v tomto videu.

Jsem online tvůrce s úsměvem :) Pomáhám podnikatelům stát se v jejich oboru superhrdiny na internetu a to díky webu a online marketingu. Snažím se jim ukázat, jak žít a podnikat s úsměvem (nejen) díky internetu :) Jsem tvůrce WEBů s úsměvem a zároveň učím podnikatele, jak si udělat web a z webu svého obchodníka a být úspěšnými v internetovém světě. Jsem také součástí firmy Davida Kirše, který je jeden z TOP online marketerů v ČR.

30 Nejčastějších chyb na webu

kvůli kterým působíte neprofesionálně

Objevte nejčastější chyby na webech, které vám zbytečně ubírají na profesionalitě. V PDF ebooku se také dozvíte možnosti a řešení, jak chyby na svém webu napravit.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Osobní údaje zpracováváme podle těchto zásad.