Nastavte si u každé stránky webu, co o ní mají říct vyhledávače. TIP #23

Internetové vyhledávače, jako je Google či Seznam prohledávají jednotlivé stránky vašeho webu a ukládají si k nim pár údajů, které pak zobrazují k té dané konkrétní stránce ve výsledcích svého vyhledávání.

Je tedy dobré mít u každé stránky na webu nastaven její titulek a krátký popisek, takzvané SEO nastavení nebo Meta Title a Meta Description , protože to je to, co vyhledávač zobrazí, když člověk hledá něco, čeho se týká některá stránka vašeho webu.

Je však velkým omylem, že vyhledávače odkazují jen na úvodní, home stránku webu. NE. Vyhledávače odkazují vždy na konkrétní stránku na webu, která se nejvíce týka tématu okolo hledaného výrazu, který do vyhledávače někdo zadal. Proto nastavení titulku a popisku pro vyhledávače je ideální mít pro jednotlivé, konkrétní stránky.

Titulek a popisek by vždy měl být unikátní pro tu jednotlivou stránku a je potřeba dodržet počet znaků! U titulku max. 55 znaků a u popisku max. 150 znaků.

Více na téma SEO nastavení se dozvíte v tomto videu.

Daniel Križák
Jsem webmaster a markeťák S ÚSMĚVEM :)
Tvorba internetových stránek mne fascinuje od chvíle, kdy jsem na internet nahrál svůj první web. Každý web je pro mne umělecké dílo, které může vidět celý svět. Daleko důležitější však je, jaký přinese užitek. Nesmírně mne na tom baví hledání jednoduchých řešení a možností propojení podnikání a online světa internetu.
Proto s týmem skvělých webmasterů vytváříme osobní, podnikatelské a firemní webové stránky s jednoduchou editací. Takové, které kvalitně prezentují služby, projekty a produkty všeho druhu.
Navíc jsem nadšený do online vzdělávání. Rád předávám své zkušenosti na blogu, videích a návodech nebo seminářích.

21 nejčastějších chyb na webu, kvůli kterým působíte neprofesionálně

Objevte nejčastější chyby na webech, které vám zbytečně ubírají na profesionalitě. V PDF ebooku se také dozvíte možnosti a řešení, jak chyby na svém webu napravit.

Komentáře
guest
0 Komentáře
Inline zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
  • Hodnocení našich služeb
  • POZOR NA

    CHYBY, KVŮLI KTERÝM PŮSOBÍTE NEPROFESIONÁLNĚ

    WEBINÁŘ

    JAK NA NOVÝ WEB JINAK!

    Tohle musíte vědět, než se pustíte do nového webu!